оп
09.04.2019 | 11:39

09 квітня у місті Херсон в рамках реалізації Проекту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» розпочав роботу семінар «Створення місцевих партнерств зайнятості».

Під час роботи заходу учасники обговорюватимуть концепцію, методологію та організацію місцевих партнерств зайнятості, визначатимуть напрями діяльності та стратегічні цілі.

До уваги присутніх буде презентовано проект угоди щодо створення територіальних партнерств.

У роботі семінару беруть участь старший технічний радник проекту МОП Джемал Ходжіч, національний координатор Проекту Тетяна Міненко, голова Об’єднання організацій роботодавців Херсонщини, директор ТОВ НВП «Херсонський машинобудівний завод» Олександр Олійник, представники місцевої влади та бізнесу.

Херсонську обласну службу зайнятості представляють заступник директора обласного центру зайнятості Наталія Португальська, директор міського центру зайнятості Світлана Ширяєва, заступник директора ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» Сергій Мальський.

Додатково:

Проект МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» (2017-2022 роки) реалізується в рамках Данської програми сусідства (DANEP) на 2017-2021 роки та Данської програми підтримки для України.

Його мета-рішення структурних проблем зайнятості та ринку праці на національному і регіональному рівні за рахунок зміцнення соціального діалогу та тристоронніх механізмів.