05.11.2018 | 10:53

Протягом 2018 року в Херсонській області продовжує дію соціально-направлений проект «Шериф». Реалізація проекту здійснюється за участю Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонського обласного центру зайнятості, Головного управління Національної поліції в Херсонській області та Херсонського обласного військового комісаріату.

Проект включає в себе організацію громадських робіт з інформування населення щодо запобігання порушень громадського порядку. Виконують такі роботи інструктори, так звані «шерифи», які проводять профілактичну роботу з населенням з метою недопущення порушень громадського порядку. За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з початку поточного року до громадських робіт щодо недопущення порушень громадського порядку залучено 192 особи, з них – 72 з числа осіб, демобілізованих із зони АТО та 2 внутрішньо переміщені особи.

До функціональних обов’язків шерифів додано функції щодо інформування населення з недопущення незаконної вирубки лісових насаджень. С початку року до таких робіт залучено 48 осіб, у т.ч. у Голопристанському районі - 37 особи, у м. Нова Каховка – 11 осіб.

«Громадські роботи, що проводяться в рамках цього проекту, мають суспільно корисну спрямованість, сприяють зменшенню випадків скоєння злочинів та порушень громадського порядку, дотриманню громадянами норм благоустрою та підтримки в належному стані територій населених пунктів Херсонщини», зазначив керівник обласної служби зайнятості.

Реалізація проекту «Шерифи» в області триває.