03 липня 2020 року о 10.00 год., у приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості (вул. Стрітенська 7а), відбудеться Урочиста зустріч та нагородження переможців конкурсу бізнес-планів, що проводився у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

У результаті конкурсу було визначено 14 бізнес-планів у сфері туризму, автори та авторки яких отримають технічну підтримку на реалізацію власної справи від Міжнародної організації праці у сумі 3000$ (у гривневому еквіваленті). Також, автори/ки бізнес-планів найближчі три місяці матимуть можливість отримувати експертну підтримку від консультантів Партнерства.

У Зустрічі візьмуть участь Євгеній Єрашов, директор Херсонського обласного центру зайнятості, Оксана Глебушкіна, виконавча директорка громадського центру «Нова генерація», члени Місцевого партнерства у сфері зайнятості та переможці Конкурсу.

Далі об 11.00 год. відбудеться засідання правління Місцевого партнерства у сфері зайнятості.

Вперше в Україні концепція місцевих партнерств зайнятості впроваджується саме в Херсоні. Вона передбачає постійну комунікацію всіх зацікавлених сторін: влади, роботодавців, самих людей.

Про результати та досягнення Партнерства за рік будуть говорить учасники заходу, розкажуть з якими викликами стикнулись у зв’язку із карантинними обмеженнями.

У засіданні правління візьмуть участь директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов, виконавча директорка ГЦ «Нова генерація Оксана Глєбушкіна, завідувачка сектору розвитку туризму Управління культури Херсонської міської ради Лілія Заболотна.

* Проєкт «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» впроваджується Міжнародною організацією праці та фінансується Урядом Королівства Данії.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у Зустрічі, під час якої будуть нагороджені переможці Конкурсу бізнес-планів.

Акредитація за номерами телефонів (0552) 43-54-33 або 0950470878 до 17.00 02 липня 2020 року.

Анонс/Подія: 
Анонс події