Рекомендації учасників дорадчого клубу у форматі засідання круглого столу «Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини» (в рамках проведення ІІ етапу інноваційного соціально-орієнтованого проекту «Сучасна Херсонщина потребує ПРОФІ! БУДУЙ МАЙБУТНЄ З Державною службою зайнятості»), яке відбулось 15 листопада 2018 року в м. Олешки, урочище «Ближній карабай».

23.11.2018

31 жовтня 2018 року , розпочала свою дію програма для молоді  Херсонщини «Skills Lab: успішна кар’єра». Це спеціальна програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці.

01.11.2018

Чимало молодих людей, розмірковуючи про літо, мріють насамперед про можливість не тільки відпочити, але й підзаробити. Це можливо здійснити за допомогою інформаційного Банку тимчасової зайнятості. Інформація про потребу в працівниках поновлюється двічі на місяць.

20.06.2018

Шановні роботодавці! на каналі відеохостінгу YouTube Херсонської обласної служби зайнятості  ви можете ознайомитися з відео-резюме шукачів роботи, зареєстрованих у центрах зайнятості Херсонської області.

Контактна інформація про претендента на вакансію знаходиться або у самому відео-ролику, або у інформації, що його супроводжує.

 

02.04.2018

По всій Україні розпочала роботу «гаряча лінія» державної служби зайнятості. Відтепер, всі питання, стосовно реєстрації в центрах зайнятості, надання послуг роботодавцям та інші консультації, можна отримати за єдиним безкоштовним номером 0 800 50 99 66.

Про це під час офіційного відкриття повідомила заступник Голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Юлія Жовтяк.

18.12.2017

Що робити на заслуженому відпочинку людині, яка не хоче сидіти вдома, а прагне працювати? Де можна знайти собі застосування на пенсії? Де і як  шукати роботу?

Пропонуємо до Вашої уваги перелік вакансій, на які працедавці охоче приймуть на роботу людей з життєвим досвідом.

 

19.11.2018

Сезонні роботи досить характерні для Херсонщини, що обумовлено, насамперед, аграрною та рекреаційною направленістю області. Роботодавці-аграрії потребують працівників для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт, оздоровчо-курортні заклади - працівників з обслуговування відпочиваючих.

Щороку Херсонська обласна служба зайнятості приділяє особливу увагу підбору необхідних кадрів на ці види робіт.

17.08.2018

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

13.04.2018

Робота з удосконалення надання послуг клієнтам Херсонської обласної служби зайнятості постійно триває. Для ефективного розширення можливостей служби зайнятості з підбору персоналу для задоволення кадрових потреб роботодавців використовуються сучасні інтерактивні форми роботи, серед яких відео-вакансії.

29.03.2018