Що робити на заслуженому відпочинку людині, яка не хоче сидіти вдома, а прагне працювати? Де можна знайти собі застосування на пенсії? Де і як  шукати роботу?

Пропонуємо до Вашої уваги перелік вакансій, на які працедавці охоче приймуть на роботу людей з життєвим досвідом.

 

04.04.2019

Інноваційний підхід для оптимізації та прискорення процесу підбору та навчання персоналу для укомплектування вакансій, який допоможе шукачам роботи - знайти своє робоче місце.

01.04.2019

Рекомендації учасників дорадчого клубу у форматі засідання круглого столу «Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини» (в рамках проведення ІІ етапу інноваційного соціально-орієнтованого проекту «Сучасна Херсонщина потребує ПРОФІ! БУДУЙ МАЙБУТНЄ З Державною службою зайнятості»), яке відбулось 15 листопада 2018 року в м. Олешки, урочище «Ближній карабай».

23.11.2018

Сезонні роботи досить характерні для Херсонщини, що обумовлено, насамперед, аграрною та рекреаційною направленістю області. Роботодавці-аграрії потребують працівників для виконання різноманітних сільськогосподарських робіт, оздоровчо-курортні заклади - працівників з обслуговування відпочиваючих.

Щороку Херсонська обласна служба зайнятості приділяє особливу увагу підбору необхідних кадрів на ці види робіт.

17.08.2018

Державна служба зайнятості, підтримуючи сучасні тенденції з розвитку електронного урядування, активно впроваджує нові електронні сервіси із надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням інтернет-технологій. Доступність до ресурсів не лише з комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також із мобільного телефону на базі програмного забезпечення Android та Apple.

13.04.2018

Інформація щодо перспективних даних про потребу в сезонній робочій силі на підприємствах та господарствах у 2019 році по Херсонській області

01.04.2019

Щороку напередодні сезону за ініціативи служби зайнятості спільно з місцевими органами влади, роботодавцями та іншими учасниками соціального діалогу визначається перспективна потреба у сезонних працівниках. Обирайте для себе найкращу вакансію!

 

29.03.2019

31 жовтня 2018 року , розпочала свою дію програма для молоді  Херсонщини «Skills Lab: успішна кар’єра». Це спеціальна програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці.

01.11.2018

Чимало молодих людей, розмірковуючи про літо, мріють насамперед про можливість не тільки відпочити, але й підзаробити. Це можливо здійснити за допомогою інформаційного Банку тимчасової зайнятості. Інформація про потребу в працівниках поновлюється двічі на місяць.

20.06.2018

Шановні роботодавці! на каналі відеохостінгу YouTube Херсонської обласної служби зайнятості  ви можете ознайомитися з відео-резюме шукачів роботи, зареєстрованих у центрах зайнятості Херсонської області.

Контактна інформація про претендента на вакансію знаходиться або у самому відео-ролику, або у інформації, що його супроводжує.

 

02.04.2018