З метою забезпечення безперервності освітнього процессу, в умовах карантину, служба зайнятості розширює використання технологій дистанційного навчання, які дають можливість безробітнім здобути нові знання та зберегти здоров’я.

03.06.2020

28 травня у Білозерській районній філії ХОЦЗ під час онлайн зустрічі шукачі роботи вчилися спілкуванню з роботодавцями.

Фахівці з профорієнтації Інна Корміленко  та Євгенія Неннова «розібрали» ключові моменти підготовки до співбесіди. Звернули увагу на те як важливо себе презентувати та бути впевненим в собі, вміти володіти власними емоціями, мімікою та жестами.

28.05.2020

22 травня директорка Голопристанського міськрайоного центру зайнятості Ірина Зленко взяла участь в роботі розширеної координаційної наради в режимі онлайн-форуму з питань підготовки та проведення у районі курортно-туристичного сезону 2020 року, зокрема в умовах карантину.

22.05.2020

20 травня директорка Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірина Зленко відвідала фермерські господарства, що розташовані на території району з метою  надання інформації щодо можливості отримання роботодавцем допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

20.05.2020

Днями фахівці Чаплинської районної філії Херсонського ОЦЗ провели черговий інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для осіб, які набули статусу безробітних у період карантину.

Учасники вебінару дізналися про порядок нарахування допомоги по безробіттю та про сучасний комплекс послуг, що надається службою зайнятості для сприяння працевлаштуванню.

18.05.2020

Завдяки співпраці Херсонського міського центру зайнятості з МКП «Херсонелектротранс» набуто багатий досвід навчання безробітних за професією "водій тролейбуса" безпосередньо на виробництві. Заняття проводять досвідчені фахівці - викладачі, які вміють навчити, знають психологію слухача і щиро діляться своїми знаннями. За останній рік Херсонський міський центр зайнятості вже вдруге зустрічає безробітних, які повертаються з цих курсів.

02.06.2020

Днями директорка Нововоронцовської районної філії ХОЦЗ Наталія Терно відвідала приватних підприємців та фермерів, які мають найманих працівників на території селища.

26.05.2020

21 травня фахівець з профорієнтації Бериславської районної філії Херсонської обласного центру зайнятості провела вебінар для  безробітних громадянам.

21.05.2020

У період карантину фахівці Нововоронцовської районної філії ХОЦЗ продовжують допомагати громадянам у пошуці роботи, але наразі дистанційно. Днями  відбувся черговий онлайн вебінар для зареєстрованих безробітних із загальних питань зайнятості, під час якого шукачі роботи ознайомились з особливостями роботи районної філії у період карантину та сучасним комплексом соціальних послуг, що надає служба зайнятості.

19.05.2020

З початку травня фахівцями Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості організовано та проведено чотири онлайн вебінари, в яких взяли участь майже 20 осіб.

18.05.2020