оп

Влітку фахівці Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості проводять  різнопланові профорієнтаційні акції. Для дітей, які відпочивають у дитячих оздоровчих таборах, цей рік не став виключенням.

19.08.2019

14 серпня на базі Високопільської районної філії  Херсонського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця ТОВ «ТЕАМ 55» для безробітних, які перебувають на обліку в службі зайнятості.

15.08.2019

Днями у приміщені Херсонського міського центру зайнятості відбувся міні–ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Екобіотек-Україна» для 17 шукачів роботи.

12.08.2019

06 серпня фахівці Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості провели семінар на базі Олешківського районного відділу пробації для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі, які потребують підтримки в працевлаштуванні.

08.08.2019

З метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання при пошуку роботи у Високопільській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості систематично проходять семінари для безробітних на тему: «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме».

31.07.2019

Днями фахівці Білозерської районної філії Херсонського обласного центру провели виїзний захід у Станіславській ОТГ, на якому місцеві мешканці мали можливість ознайомитися з послугами державної служби зайнятості.

16.08.2019

14 серпня з метою підтримки патріотичних настроїв і орієнтації населення на службу в Збройних Силах України за контрактом на базі Чаплинської районної філії Херсонської обласної служби зайнятості було проведено семінар для 10 осіб з числа зареєстрованих безробітних, у тому числі й учасників ООС.

15.08.2019

Днями у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості  відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавців міста, який відвідало 22 безробітних осіб з обмеженими можливостями.

09.08.2019

07 серпня в Чаплинській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар з техніки пошуку роботи «Співбесіда з роботодавцем». Крім корисної, потрібної в процесі пошуку роботи інформації, даний семінар містив в собі вправи з елементами тренінгу. Це дало можливість присутнім отримати необхідні практичні навички при спілкуванні з роботодавцем.

07.08.2019

26 та 29 липня на базі соціально-психологічного тренінгового центру Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Бюро безоплатної правової допомоги були проведені інформаційні семінари для шукачів роботи з питання протидії торгівлі людьми

29.07.2019