Із втратою роботи людина часто втрачає не лише професійну кваліфікацію, а й мотивацію до праці, задовольняючись допомогою, що надає держава. Служба зайнятості має багато інструментів для сприяння працевлаштуванню шукачам роботи. Один з них, коли спеціалісти запрошують безробітних на відповідні заходи, де проводиться індивідуальна робота.

22.10.2018

     Директор Нововоронцовської районної філії ХОЦЗ Наталія Терно взяла участь у засіданні районного центру допомоги учасникам АТО. Вона поінформувала присутніх про послуги Державної служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню

 

16.10.2018

    У Високопільській районній філії Херсонського ОЦЗ 17 безробітних пройшли   навчання на курсах цільового призначення за напрямком «Розподілення газоподібного палива через місцеві (локальні) трубопроводи».

17.10.2018

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Людмила Славінська провела робочу зустріч з представниками роботодавця ПСП «Щедрий Лан» та відділу Агропромислового розвитку Великоолександрівської районної державної адміністрації.

Під час розмови йшлося про послуги служби зайнятості для роботодавців району, обговорювались питання перспективної потреби у працівниках на сезон 2019 року за професіями, що потрібні у сфері сільського господарства.

26.09.2018

Одним із пріоритетних напрямків роботи Херсонської обласної служби зайнятості є профорієнтаційна робота з учнівською молоддю. За тривалий час є свої цікаві інноваційні проекти, розроблені нові підходи та інструменти в роботі. Ця робота проводиться кожного дня у кожному із центрів зайнятості області.

25.09.2018

З метою інформування роботодавців щодо готовності державної служби зайнятості надавати практичну допомогу у підборі кадрів на їх замовлення, у тому числі через професійне навчання, зокрема, дуального навчання, 16 жовтня 2018 року відбувся семінар у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості. У заході взяли участь 13 роботодавців міста.

19.10.2018

20 безробітних, які зацікавлені в організації власної справи, стали учасниками тренінгу «Як розпочати бізнес». Організатор заходу Херсонський міський центр зайнятості запросив до участі у тренінгу представника Херсонського міського фонду підтримки підприємництва.

17.10.2018

25 вересня у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості для 17 роботодавців міста був організований тематичний семінар.

26.09.2018

Традиційно на День міста у Скадовську, 22 вересня, проходить виставка майстрів народних промислів.

25.09.2018

Одним із пріоритетних напрямків роботи служби зайнятості є професійна орієнтація учнівської молоді, а особливо із сільської місцевості. З цією метою, фахівцем з профорієнтації Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості Ольгою Гладченко, 18 вересня поточного року у Маслівській загальноосвітній школі  були проведені профорієнтаційні заходи: «Я у світі професій» і «Обираємо майбутню професію разом». У даних заходах взяли участь учні 9-го та 11-го класів.

21.09.2018