Семінар "Надання послуги патронату" відбувся в Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості для осіб, які перебувають на обліку як безробітні.

Фахівці служби зайнятості наголосили присутнім, що робота патронатного вихователя є основною офіційною роботою. Роз’яснили, що таке патронат та які вимоги до кандидатів в патронатні вихователі.

18.02.2022

Державна прикордонна служба України має потребу в кадрах. Тож, аби залучити безробітних громадян на контрактну військову службу, днями в Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості та Олешківській районній філії ХОЦЗ відбулися міні-ярмарки вакансій для безробітніх, які зареєстровані в службі зайнятості.

27.01.2022

Днями в приміщенні Херсонського міського центру зайнятості відбувся семінар для 13 роботодавців міста за участю заступника начальника управління з питань праці ГУ Держпраці у Херсонській області Лесі Олішевко.

У зв’язку з обмеженнями, передбаченими карантинними заходами, частина роботодавців долучились до семінару в режимі онлайн.

23.12.2021

Нещодавно відділом взаємодії з роботодавцями Генічеської районної філії Херсонського ОЦЗ проведено онлайн семінар на якому презентували послуги, що надає служба зайнятості роботодавцям для укомплектування вакансій персоналом.

До заходу долучилися 6 суб’єктів господарювання.

22.12.2021

Легалізуючи трудові відносини роботодавців і найманих працівників, підвищується рівень соціального захисту трудових прав громадян

16.12.2021

Херсонський міський центр зайнятості продовжує укомплектовувати вакансії на замовлення роботодавців.

07.02.2022

«Що таке патронатна сім’я і як стати патронатним вихователем?» про це днями розповідали безробітним, які перебувають на обліку в Генічеській та Великоолександрівській районних філіях Херсонського обласного центру зайнятості. Шукачі роботи дізнались про основні вимоги до кандидатів та соціальні гарантії.

21.01.2022

На мініярмарку вакансій представники роботодавців АТ "Херсонобленерго", МКП «Херсонелектротранс», АТ "Херсонська теплоелектроцентраль" спілкувались з питань працевлаштування з шукачами роботи, які мають інвалідність.

22.12.2021

Цикл семінарів з орієнтації на службу в Збройних Силах України провели на базі Генічеської районної філії Херсонського ОЦЗ представники 79-ої окремої десантно-штурмової бригади сержант Віктор Коломийченко та 34-ої окремої мото-піхотної бригади «Новоолексіївка» Кемал Ажаблаєв.

20.12.2021

Фахівці Каланчацької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості підвищували власну обізнаність щодо роботи бюро правової допомоги задля можливості вчасно скерувати клієнтів служби зайнятості, які цього потребують, для отримання необхідної безоплатної правової допомоги.

 

10.12.2021