Днями фахівці Нововоронцовської районої філії Херсонського обласного центру зайнятості спільно з представниками Бюро правової допомоги провели захід для безробітних "Ризики нелегальної трудової міграції". Мета семінару - роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном, правова захищеність легального працевлаштування.

20.10.2020

Триває навчальний рік, школярі опановують нові знання, а ось майбутні випускники окрім навчання потребують підтримки і кваліфікованої допомоги у власному професійному виборі.

13.10.2020

09 жовтня фахівці Голопристанського міськрайонного центру зайнятості спільно з начальником відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Херсонській області Миколою Науменко провели інформаційний семінар для осіб старше 50 років.

12.10.2020

Херсонський обласний центр зайнятості у партнерстві з ГО «Херсонський обласний тренінгів центр «Вектор розвитку» і Філією Державної установи «Центр пробації» у Херсонській області розпочав реалізацію проекту «Підвищення обізнаності вразливого дорослого населення Херсонської області щодо безпечної міграції та працевлаштування», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) в Україні IOM Ukrain за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвег

07.10.2020

29 вересня в Херсонському міському центрі зайнятості відбувся мініярмарок вакансій, де особи з інвалідністю мали можливість ознайомитися з  пропозиціями роботи, які є актуальними в АТ «Херсонобленерго».

01.10.2020

На заході представниця роботодавця Ірина Висока наголосила, що для забезпечення безперебійної роботи підприємства існує потреба у працівниках за такими посадами: листоноша, оператор поштового зв’язку, сортувальник поштових відправлень та виробів друку, кассир. Пані Ірина розповіла шукачам роботи про умови праці на підприємстві, обов’язки працівників, рівень заробітної плати, пільги, медичне страхування та оздоровлення. Фахівці центру зайнятості підготували та продемонстрували присутнім безробітним відеоматеріал про актуальну потребу в кадрах роботодавця.

15.10.2020

Днями фахівці Каховського міськрайонного центру зайнятості разом з представниками військової частини 1736, провели мініярмарок вакансій з метою укомплектування актуальних вакансій та прискорення працевлаштування незайнятого населення . Загалом у заході взяли участь 17 шукачів роботи, 5 з яких учасники бойових дій.

12.10.2020

Днями у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості для безробітних осіб відбувся мініярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Амалтея».

Метою заходу був підбір працівників за такими посадами: швачка, ткач, підсобний робітник.

09.10.2020

На початку заходу фахівець з профорієнтації Олена Трішкіна роз’яснила присутнім про основні ризики, які можуть виникнути в процесі нелегального працевлаштування за кордоном. Також йшлося про правову захищеність легального працевлаштування.

05.10.2020

Днями спеціалісти Херсонського міського центру зайнятості організували роботу тематичного семінару для роботодавців міста. На заході йшлося про ризики та загрози нелегального працевлаштування, говорили про відповідальність тих роботодавців, які використовують працю громадян без належного оформлення трудових відносин.

01.10.2020