26 січня відбувся черговий рейд робочої групи з питань легалізації праці та зайнятості населення на території Новокаховської ОТГ, за участю фахівців Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення Новокаховської міської ради, Новокаховського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Головного управління ДФС в

27.01.2021

Як підготувати фахівців, які максимально відповідають сучасним вимогам ринку праці та роботодавців, з високою виробничо-технологічною культурою та здатних працювати за новими виробничими технологіями. Це було і залишається головним завданням в системі професійного навчання ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

21.01.2021

Фахівці Херсонського міського центру зайнятості протягом року, у тому числі в умовах карантину, проводили консультації та роз’яснення серед суб’єктів господарювання міста Херсона щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин та соціальних ризиків для громадян, які не легалізують свою зайнятість і отримують заробітну плату неофіційно.

05.01.2021

16 грудня в приміщенні Новокаховської міської філії Херсонської ОЦЗ був проведений міні-ярмарок вакансій для добору кандидатів на військову службу за контрактом.

17.12.2020

14 грудня на базі Голопристанського міськрайонного центру зайнятості відбувся круглий стіл присвячений питанням соціального партнерства за участю державних територіальних службам.

16.12.2020

 25 січня у Чаплинській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар-тренінг для безробітніх на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

Захід пройшов аби допомогти шукачам роботи удосконалити свою техніку ведення переговорів, здобути нові навички спілкування та підвищити впевненість у власних силах, що сприяє працевлаштуванню.

27.01.2021

Нещодавно на базі Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся вебінар «Підготовка резюме». Профорієнтаторка центру зайнятості розкрила основні секрети ефективної та якісної самопрезентації. Адже вдало написане резюме – провідник у професійний розвиток.

20.01.2021

Мета заходу - допомогти оволодіти практичними навичками підготовки резюме, аби якнайкраще продемонструвати потенційним роботодавцям свої професійні якості. Адже резюме є ефективним засобом самореклами на ринку праці. 

24.12.2020

15 грудня відбулась робоча зустріч заступника начальника відділу надання соціальних послуг Високопільської районної філії Херсонського ОЦЗ Тетяни Колеснік з головою Високопільської селищної ради Ганною Шостак-Кучмяк.

16.12.2020

Днями в приміщенні Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар з питань працевлаштування осіб з інвалідністю, участь в якому взяли дев’ять роботодавців.

15.12.2020