14 лютого у приміщенні Нововоронцовської районної філії ХОЦЗ відбулося засідання круглого столу «Визначення потреби в сезонних працівниках на 2019 рік».

У заході взяли участь представники органів влади та роботодавці району, які використовують сезонну працю.

15.02.2019

Кожній молодій людині рано чи пізно доводиться обирати професію. Це дуже нелегкий вибір, який породжує багато складних питань. У їх вирішенні школярам допомагає Державна служба зайнятості. 

12 лютого відповідні профорієнтичні семінари для старшокласників проходили в Малошестірнянській загальноосвітній школі Високопільського району та в Хрестівській загальноосвітній школі Чаплинського району, що на Херсонщині.

13.02.2019

Професія «швачка» має великий та стабільний попит на ринку праці України. Це швидко зрозуміли три пані, які зареєструвалися у Нововоронцовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості і вирішили опанувати цю професію у ДНЗ "Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості". Восени жінки отримали направлення на профнавчання і сіли за парти.

12.02.2019

На замовлення аграрних підприємств Високопільського району викладачі державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» організували для безробітних курси цільового призначення.

08.02.2019

6 лютого 2019 року у Каховській загальноосвітній школі №5 відбувся День права, на якому учні старших класів мали змогу поспілкуватися з фахівцем Каховського міськрайонного центру зайнятості Ольгою Шевченко.

Фахівець з профорієнтації надала школярам інформацію щодо правил вибору майбутньої професії. Розповіла про актуальність професій на сучасному ринку праці, а також про профорієнтаційні послуги центру зайнятості.

07.02.2019

13 лютого на базі соціально-психологічно тренінгового центру Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості лікар-фтизіатр КЗ «Первинної медико-санітарної допомоги» Ірина Бережна провела для безробітних лекцію з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу.

14.02.2019

7 лютого 2019 року у соціально-психологічному тренінговому центрі Олешківської районної філії ХОЦЗ начальником відділу Олешківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено семінар для безробітних «Сімейний патронат в Україні», який проводився з метою інформування населення про один з видів зайнятості громадян.

13.02.2019

До початку весняно-польових робіт фахівцями Нововоронцовської районної філії ХОЦЗ проводиться попередня робота з роботодавцями щодо визначення тимчасової потреби в працівниках.

На замовлення роботодавців проводяться навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації безробітних. 

11.02.2019

З початку 2019 року фахівцями Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості вже проведено 20 профорієнтаційних заходів у школах району аби допомогти дітям оцінити свої знання про світ професій та підвищити власну поінформованість щодо професійного самовизначення.

08.02.2019

В рамках співпраці та з метою соціальної адаптації умовно засуджених Олешківською районною філією ХОЦЗ разом з Олешківським районним відділом з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції 06 лютого 2019 року проведено семінар «Безробіття як одна із проблем соціальної адаптації» для осіб, звільнених від відбуття покарання з випробувальним терміном.

07.02.2019