04 грудня фахівці Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості спільно з фахівцями районного відділу філії державної установи «Центр пробації» провели семінар для осіб, засуджених до покарань не пов’язаних із позбавленням волі.

06.12.2019

04 грудня у приміщенні Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості фахівець з профорієнтації Ріта Сокур-Коновал провела семінар для учасників АТО та осіб з інвалідністю.

Захід пройшов за участю фахівців бюро правової допомоги Анастасії Садигової та головного спеціаліста Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Алли Вітвіцької.

06.12.2019

Херсонський міський центр зайнятості приділяє значну увагу питанню сприяння працевлаштуванню осібам з інвалідністю. Один з інструментів це організація та проведення відповідних заходів за участю соціальних партнерів, йдеться про ярмарки вакансій, тренінги, семінари тощо.

04.12.2019

Нещодавно у приміщенні Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся тренінг "Мій вибір - моє майбутнє" для більш ніж 20 учнів випускних класів Хлібодарівської ЗОШ.

04.12.2019

28 листопада пройшов семінар-тренінг "Майстерня бізнес-менеджерів", який передбачав отримання теоретичних знань і практичних навичок написання та презентації бізнес-плану для учнів шкіл міста Херсона, викладачів та студентів.

02.12.2019

Допомогти повернути людей з інвалідністю до активного суспільного життя та трудової діяльності є одним із пріоритетних завдань служби зайнятості.

06.12.2019

05 грудня в рамках проведення акції «Декада зайнятості для учасників АТО/ООС» у Херсонському міському центрі зайнятості за участю соціального партнера Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели семінар для учасників АТО/ООС, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

06.12.2019

Днями в приміщенні Білозерської районної державної адміністрації відбулося засідання круглого столу за ініціативи районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ». До участі у заході були запрошені близько 30 керівників та голів фермерських господарств, підприємців, які займаються сільськогосподарським виробництвом.

04.12.2019

Нещодавно у приміщенні Херсонського міського центрі зайнятості представники Азово-Чорноморського регіонального управління державної прикордонної служби України та 73-ого морського центру спеціального призначення Сил спеціальних операцій Збройних сил України поспілкувалися з безробітними щодо набору на військову службу за контрактом.

03.12.2019

Днями у рамках проведення Всеукраїнської декади зайнятості для учасників АТО/ООС та людей з інвалідністю в Новотроїцькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся круглий стіл присвячений питанням соціального захисту даної категорії населення.       

02.12.2019