Днями на базі Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся захід для шукачів роботи під гаслом «Шукаємо патронатних вихователів!».

Захід організовано разом районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді з метою забезпечення прав дитини на виховання в сім'ї, поширення інформації про патронатну форму влаштування та пошуку кандидатів у патронатні вихователі.

19.02.2020

Протягом двох днів фахівці Голопристанського міськрайонного центру зайнятості проводили професіографічні екскурсії та профорієнтаційні уроки для учнівської молоді Новозбур’ївської школа №1.

17.02.2020

З метою подальшої реалізації соціально направленого проєкту «Шерифи» директор Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Дмитро Тарабака провів робочу зустріч з т.в.о. начальника Високопільського відділення поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в Херсонській області, майором поліції Сергієм Чередніченком.

13.02.2020

Днями у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості на замовлення ТОВ «АТБ-маркет» відбувся мініярмарок вакансій для шукачів роботи.

11.02.2020

Тренінг “Сходинками до мети” нещодавно був проведений для учнівської молоді 11-го класу Білозерському ЗПЗСО № 3. У ході тренінгу учні шукали відповіді на важливі питання

03.02.2020

Днями в Олешківській районній філії Херсонського обласного центу зайнятості відбувся профінформаційний семінар для осіб старше 45 років за участю головного спеціаліста районного відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Тетяни Куренкової.

18.02.2020

14 лютого в приміщені Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар із загальних питань зайнятості для осіб, які шукають роботу.

14.02.2020

11 лютого в Херсонському міському центрі зайнятості відбувся мініярмарок вакансій для 25 безробітних серед яких були присутні учасники АТО. Йшлося про набір до лав патрульної поліції та на військову службу за контрактом.

13.02.2020

04 лютого у приміщенні Херсонського міського центру зайнятості на замовлення відокремлених підрозділів АТ «Укрзалізниця» проведено мініярмарок вакансій для  осіб з числа безробітних.

06.02.2020

Днями директор Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Дмитро Тарабака взяв участь у нараді під головуванням голови Високопільської РДА за участю керівників установ та організацій району, представників органів місцевого самоврядування.

31.01.2020