10 жовтня фахівці Херсонського міського центру зайнятості провели спільний захід у Державній установі «Північна виправна колонія №90» для осіб, які відбувають покарання у виді позбавлення волі на певний строк до звільнення за обраним місцем проживання.

17.10.2019

Нещодавно фахівці Херсонського міського центру зайнятості провели професіографічну екскурсію для учнів загальноосвітньої школи №32.

16.10.2019

09 жовтня у Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій за участю представників районного військового комісаріату та 140 Окремого розвідувального батальйону морської піхоти В/Ч А0878.

Захід відбувся з метою орієнтації безробітних на військову службу за контрактом.

10.10.2019

08 жовтня для працівників Херсонського обласного центру зайнятості відбулось навчання на тему: «Новий український правопис», яке провела кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства Херсонського національного технічного університету Лідія Козакова.

08.10.2019

04 жовтня на базі Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості закінчилось навчання за напрямом «Обов’язкове періодичне навчання операторів котелень з безпечної експлуатації та обслуговування котлів, що працюють на газоподібному паливі». Навчались на курсах цільового призначення 13 безробітних.

07.10.2019

15 жовтня на стадіоні смт Білозерка був проведений турнір з футболу змішаних дитячих команд (хлопчики та дівчатка) Білозерського районного комплексу ДЮСШ. Захід був проведений в рамках кампанії з подолання дискримінації і відзначення різноманітності у футболі #FootballPeople.

Для учасників та вболівальників були підготовлені ігри, конкурси, завдання. Всі вони були направлені на популяризацію спортивних професій, здорового способу життя та гендерної рівності у професійній сфері.

16.10.2019

Днями директорка Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру  зайнятості  Наталія Терно здійснила робочій виїзд до села Біляївка, де зустрілася із сільським головою Олександром Вансовичем.

16.10.2019

09 жовтня фахівець Каховського міськрайонного центру зайнятості Ольга Шевченко провела профорієнтаційний урок для учнів Каховської гімназії. Під час заходу школярі мали змогу збагатити свої знання про сучасний стан ринку праці, а також поділитись власними вподобаннями щодо певних професій.

09.10.2019

Днями на базі соціально-психологічного тренінгового центру Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар з елементами тренінгу «Стратегія та тактика при працевлаштуванні», який відвідали 15 шукачів роботи .

08.10.2019

 03 жовтня у Великоолександрівській  районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії».

07.10.2019