Провідний фахівець з профорієнтації Олена Воронова провела тренінг для безробітних 

19.04.2021

13 квітня на базі Херсонського міського центру зайнятості спільно з обласним відділенням Фонду соціального захисту інвалідів відбувся семінар «Шляхи працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у працевлаштуванні. Правові аспекти працевлаштування осіб з інвалідністю» для 10 роботодавців міста.

14.04.2021

Інформаційний семінар для безробітних громадян щодо переваг легальної зайнятості пройшов на базі соціально-психологічного тренінгового центру Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

13.04.2021

Фахівці Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості ознайомили громадян, які перебувають на обліку в Білозерському РВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області, з послугами служби зайнятості.

12.04.2021

Днями у приміщені Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів  АТО/ООС.

07.04.2021

Днями фахівці Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відвідали Великокопанівську, Виноградівську та Ювілейну об’єднані територіальні громади з метою надання соціальних послуг незайнятому населенню.

15.04.2021

Заступниця начальника відділу надання соціальних послуг районної філії Людмила Славінська наголосила на тому, що повинні знати працедавці про різні аспекти працевлаштування та зайнятості осіб з інвалідністю. Також ознайомила присутніх із ситуацією на ринку праці,  поінформувала про діючі електронні сервіси служби зайнятості та можливості отримання послуг в умовах карантину.

13.04.2021

У процесі навчання дівчата ознайомляться з обладнанням швейного виробництва, з технологією виготовлення швейних виробів, отримають теоретичні знання та практичні навички ручної та машинної роботи при виготовленні швейних виробів, обробки окремих деталей одягу, а отримані знання закріплять під час виробничої практики.

13.04.2021

З початку квітня поточного року представники Новотроїцької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості та селищної ради уклали договір на організацію громадських робіт, який діятиме на території громади.

08.04.2021

 31 березня в Херсонському міському центрі зайнятості відбулася мініярмарка вакансій, де особи з інвалідністю ознайомилися з пропозиціями роботи, що є актуальними для АТ «Херсонобленерго».

01.04.2021