оп

21 червня у приміщені Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся мініярмарок вакансій для ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» з метою надання оперативної допомоги у забезпеченні кадрової потреби.

21.06.2019
 

Перші тижні літа учні багатьох шкіл відвідують пришкільні табори відпочинку та оздоровчі майданчики. Користуючись нагодою, фахівці з профорієнтації Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості  Горбунова Вікторія та Модіна Світлана  провели  низку заходів для учнів 4 – 8 класів шкіл району, що включали ігри, конкурси, вікторини, квести та екскурсії.

20.06.2019

З метою активізації розвитку агропромислового комплексу Херсонщини, сприяння самозайнятості населення, висвітлення можливостей розбудови галузі за рахунок участі сільгоспвиробників та господарств населення у Державних програмах підтримки аграріїв та партнерських банківських програм 18 червня 2019 року в приміщенні обласного центру зайнятості відбувся вебінар стосовно механізмів та умов участі сільгосптоваровиробників у державних програмах підтримки аграріїв в 2019 році.

19.06.2019

03 червня фахівці з профорієнтації Новотроїцької районної філії ХОЦЗ провели інтерактивно-ігровий захід під назвою «Профорієнтаційні канікули» для вихованців шкільного табору «Веселка» Новотроїцької ЗОШ № 1. 

06.06.2019

28 травня у Херсонському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для осіб з обмеженими можливостями на замовлення роботодавців міста.

31.05.2019

20 червня фахівці з профорієнтації Нововоронцовської філії ХОЦЗ відвідали дитячий табір «Сонечко» при Осокорівській ЗОШ та провели для дітлахів профорієнтаційний інтелектуально-ігровий захід «Світ професій очима дітей».

21.06.2019

Захід відбувся з метою підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб з інвалідністю.

19.06.2019

13 червня на базі соціально-психологічного тренінгового центру Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся «Семінар з питань організації зеленого туризму» для безробітних, які перебувають на обліку в районній філії.

19.06.2019

Море позитиву, посмішок та веселого дитячого сміху вирувало 1 червня у кінному клубі «Grand Prix». Там відбулося масштабне святкування Міжнародного дня захисту дітей, організоване Спілкою жінок Херсонщини за участю фахівців міського центру зайнятості, активістів, волонтерів і підприємців міста для дітей з різних куточків області. У святкуванні взяли участь рекордна кількість людей – більше тисячі!

05.06.2019

29 травня на базі Генічеської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було проведено семінар на тему «Презентація навчального закладу Державної служби зайнятості».

30.05.2019