Максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, - саме це питання є складовим у понятті «легалізація трудових відносин», саме це питання є одночасно вкрай важливим і вкрай складним.

06.08.2020

30 липня директорка Каховського міськрайонного центру зайнятості Оксана Радченко провела робочу зустріч із керівником ТОВ «Скандітекс» Олександром Таранишиним.

Керівники обговорили важливі питання в частині співпраці, зокрема говорили щодо потреби у кадрах на підприємстві. Сьогодні роботодавець потребує на роботу швачок та електромонтера з ремонту і обслуговування електроустаткування.

31.07.2020

23 липня у смт Нововоронцовка працювала районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, де обговорювали питання легальної зайнятості населення.

28.07.2020

23 липня юрисконсульт Новокаховської міської філії Херсонського обласного центру зайнятості Ольга Рехлицька у складі робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення взяла участь у обстеженні суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність в аграрному секторі економіки, щодо встановлення фактів використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин.

24.07.2020

Спеціалісти Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості продовжують активну роботу в складі районної робочої групи з легалізації зайнятості та виплати заробітної плати.

16.07.2020

30 липня спеціалісти Херсонського міського центру зайнятості обговорювали важливі питання щодо протидії торгівлі людьми з учасниками семінару, що був організований для безробітних з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

31.07.2020

Висока якість професійної підготовки кадрів – це саме та мета, до якої прагнуть фахівці державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

28.07.2020

27 липня у навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» у дистанційному режимі успішно пройшла державна кваліфікаційна атестація слухачів групи професійного навчання «Продавець продовольчих товарів». За час навчання слухачі опанували матеріали теоретичної та практичної підготовки, закріпили одержані професійні уміння та навички, самостійно працюючи на торгових підприємствах під час виробничої практики.

27.07.2020

Робоча група з питань дотримання норм чинного законодавства щодо використання праці найманих працівників та оформлення підприємницької діяльності, в складі якої працюють спеціалісти Каховського міськрайонного центру зайнятості, днями проводили рейди з питань легалізації праці та виплати заробітної плати.

Були перевірені суб’єкти господарської діяльності сіл Роздольне, Чорнянка, Костогризове, центральний ринок міста Каховка.

20.07.2020

Днями в Каланчацькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся вебінар для безробітних «Підготовка резюме».

Мета заходу - допомогти оволодіти практичними навичками підготовки резюме, аби якнайкраще продемонструвати потенційним роботодавцям свої професійні якості. Адже резюме є ефективним засобом самореклами на ринку праці. 

23.06.2020