УВАГА!!! Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, можуть зробити це у такі способи:

    -  особисто, під час відвідування центру зайнятості;

    -  через портал державних послуг "Дія", за наявності кваліфікованого електронного підпису (КЕП).

Особливості реєстрації та обслуговування безробітних у період карантину

25.09.2020

03 липня 2020 року о 10.00 год., у приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості (вул. Стрітенська 7а), відбудеться Урочиста зустріч та нагородження переможців конкурсу бізнес-планів, що проводився у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

02.07.2020

З 10 червня 2020 року поновлено особистий прийом клієнтів установ державної служби зайнятості Херсонської області безпосередньо у приміщеннях із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

09.06.2020

З початку травня поточного року в Україні працює програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.

За словами директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва у першу чергу забезпечить збереження робочих місць та надасть суттєвий поштовх до їх економічної активності. В області проводиться відповідна інформаційно-роз’яснювальна робота.

15.05.2020

Шановні роботодавці!

Інформуємо, що з метою покращення обслуговування населення та роботодавців Державною службою зайнятості (Центральним апаратом)  запроваджено опитування роботодавців щодо задоволеності надання послуг державною службою зайнятості.

18.06.2019

Херсонський обласний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» ( далі Заклад).

Місце розташування Закладу: проспект Перемоги, 7А, м. Нова Каховка, 74907

Посадові обов’язки директора:

04.08.2020

Покрокова інструкція: Як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю. Усього шість простих кроків

Детальна інструкція: як роботодавцю оформити допомогу по частковому безробіттю

15.06.2020

Шановні громадянини!

Якщо ви перебуваєте на обліку в Службі зайнятості та хочете отримати БЕЗКОШТОВНО нову професію (для успішного вашого працевлаштування) – пройдіть онлайн-анкету!

05.06.2020

Оголошення про проведення відбору суб’єктів підприємницької діяльності, закладів освіти, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності, виду діяльності та господарювання, що надають платні групові інформаційно-консультаційні й профорієнтаційні послуги населенню (клієнтам державної служби зайнятості) на 2020 рік.

16.01.2020

Інформуємо, що з метою підготовки потреби у кадрах на 2020 рік з 3 червня 2019 року на вебсайті державної служби зайнятості розпочинається опитування роботодавців щодо потреби у працівниках на 2020 рік у професійному розрізі.

03.06.2019