25 травня поточного року у ДНЗ «Одеський Центр професійно-технічної освіти ДСЗ» (м.Одеса) відбувся Міжрегіональний ярмарок вакансій, організований Одеським, Донецьким і Херсонським обласними центрами зайнятості.

Захід проходив за сприяння Одеської обласної державної (військової) адміністрації та за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації.

27.05.2023

На деокупованій частині Херсонщини обласна служба зайнятості спільно з військовими адміністраціями територіальних громад реалізують програму Уряду «Армія відновлення» щодо організації суспільно корисних робіт (СКР) в умовах воєнного стану. В рамках цього проєкту у березні-травні п.р. до СКР з відбудови країни залучено 158 безробітних. Усього виконання таких робіт по області вже профінансовано на 1,22 млн. грн.

Види СКР залежать від потреб громад. Так, найчастіше на Херсонщині безробітних залучають до:

22.05.2023

Організація громадських робіт (ГР) здійснюється місцевими державними адміністраціями, виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад за участю територіальних органів із залученням на добровільних засадах роботодавців.

 УМОВИ РОБОТИ

09.05.2023

ПРЕСАНОНС

 

25 травня поточного року у місті Одеса на території і у приміщеннях державного навчального закладу «Одеський Центр професійно-технічної освіти ДСЗ» відбудеться Міжрегіональний ярмарок вакансій.

Організатори події Одеський, Донецький і Херсонський обласні центри зайнятості.

У сегменті Херсонської області будуть представлені різногалузеві підприємства і установи, що мають потребу у працівниках, зокрема навчальні заклади Херсону, підрозділи херсонської дистанції залізниці, місцеве управління надзвичайних ситуацій, військові частини, УКРПОШТА тощо.

23.05.2023

ПРЕСРЕЛІЗ

15 травня 2023 року під головуванням директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія ЄРАШОВА відбулась онлайн нарада з керівниками філій, управлінь, відділів Херсонської обласної служби занятості з питань дотримання в роботі правил поведінки, ділової етики і репутації працівників, налагоджування якісної, сучасної комунікації з шукачами роботи, працедавцями та усіма, хто звертається до центрів зайнятості. В нараді взяли участь УСІ фахівці обласної служби зайнятості.

15.05.2023

«Власна справа» – одна з найпопулярніших програм урядового проекту «єРобота». Стати її учасником і отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу можуть:

 - як діючі підприємці,  

- так і люди, що не мають підприємницького досвіду.

Аби краще орієнтуватися при написанні бізнес-плану, радимо вам скористатися можливістю пройти навчання за напрямом «Держпрограма “єРобота”. Отримання  державного гранту на створення або розвиток  бізнесу» у Одеському центрі професійно-технічної освіти ДСЗ.

У ПРОГРАМІ КУРСУ дві основні теми

08.05.2023