28 квітня 2020 року набув чинності Порядок надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS – CoV – 2, Постанова КМУ від 22.04.2020 № 306.

04.06.2020

Шановні клієнти Херсонської обласної служби зайнятості!

Змінено процедуру подання документів до центрів зайнятості

04.06.2020

Фахівці Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості вкотре переконалися у правильності вислову "Робота завжди є для тих, хто її шукає".

Вперше Володимир Руденко, який має інвалідність, звернувся до районної філії ХОЦЗ майже рік тому. Та за короткий термін перебування на обліку в службі зайнятості знайшов бажану роботу, взявши участь у масовому заході «Знайди свій шлях до успіху!».

04.06.2020

Покрокова інструкція для роботодавців, які мають право на допомогу по частковому безробіттю.

 

Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які:

- зупинили або ж скоротили діяльність через карантин;

- сплачували ЄВ упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до ЦЗ.

04.06.2020

Реалії сьогодення змусили по новому переглянути та проаналізувати деякі сторони буття. Йдеться про легальні відносини між працівником і роботодавцем.

Насправді виникає багато питань, позитивне вирішення яких залежить від офіційно оформлених трудових відносин.

04.06.2020

З початку травня поточного року в Україні працює програма фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину.

Ця програма надання допомоги по частковому безробіттю роботодавцям з числа малого та середнього підприємництва у першу чергу забезпечить збереження робочих місць та надасть суттєвий поштовх до їх економічної активності.

04.06.2020