З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території області з 15 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюється у дистанційному режимі.

21.10.2021

13 жовтня директор Великоолександрівської районної філії Херсонського ОЦЗ Максим Децик разом з фахівцями служби зайнятості здійснив робочий виїзд до Борозенської Об'єднаної Територіальної Громади з метою презентації ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» мешканцям громади.

21.10.2021

279 осіб з-поміж безробітних Херсонської області підвищили кваліфікацію на курсах цільового призначення за напрямом «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на твердому паливі» та «Дотримання безпечного ведення робіт при експлуатації та обслуговуванні котлів, що працюють на газовому  паливі».

13.10.2021

Олена Цаларунга, педагогиня за освітою, активно шукала роботу за фахом та  їй довелося двічі звертатися до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості за допомогою в працевлаштуванні.

21.10.2021

Опрацьовуючи вакансію медичної сестри, підібрали претендентів з числа безробітних...

19.10.2021

Попри карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється. Роботодавці шукають працівників, а безробітні роботу. Як доказ цього історія успішного працевлаштування колишнього військовослужбовця.

12.10.2021