Ще у 2017 році, за ініціативи директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова, у центрах зайнятості області почали надавати послуги з рекрутингу. Пілотним був обраний Херсонський міський центр зайнятості.

27.01.2021

«Нарешті я знайшла те, що хотіла, якби не ваша допомога, шукала б роботу ще довго», – подякувала пані Наталя фахівців Херсонського міського центру зайнятості.

26.01.2021

Днями відбулася робоча зустріч директорки Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірини Зленко з головою Чулаківської об’єднаною територіальною громадою Олександром Мусієнко.

25.01.2021

22 січня відбулася робоча зустріч директорки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерини Андрющенко з головою Скадовської районної держаної адміністрації Світланою Покутньою.

Зустріч відбулась для обговореня та напрацювання заходів, пов’язаних із скороченням працівників районної державної адміністрації, у зв’язку зі зміною організаційної структури установи.

26.01.2021

Громадські роботи – один із напрямків активної політики зайнятості населення. Херсонський міський центр зайнятості співпрацює з місцевими органами влади та роботодавцями в питаннях організації та проведення громадських робіт, підкреслюючи їх важливість, як для населення, роботодавців, так і для міської влади.

26.01.2021

22 січня відбулась робоча зустріч директора Нижньосірогозької районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Станіслава Малецького з Нижньосірогозьким селищним головою Дмитром Такаджи.

25.01.2021