12 грудня заступники директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш, Наталія Португальська та директор Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва взяли участь у тренінгу Проекту МОП «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» щодо запровадження моделі місцевих партнерств зайнятості у пілотному місті Херсон.

13.12.2018

Проблема працевлаштування громадян з інвалідністю на сьогодні є актуальною та не простою. Проте, не дивлячись на складнощі, існує багато прикладів вдалого вирішення питань зайнятості даної категорії населення. Так, з початку року Херсонським обласним центром зайнятості було працевлаштовано майже 250 осіб.

10.12.2018

Саме під таким гаслом, за ініціативи Нововоронцовської районної філії Херсонського ОЦЗ та Управління соціального захисту населення Нововоронцовської РДА, відбулося засідання круглого столу. 

07.12.2018

11 грудня 2018 року в приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості за допомогою засобу відеозв’язку «Scopio» відбулась зустріч шукачів роботи усіх районів області, зацікавлених у працевлаштуванні в Національній поліції України з уповноваженими представниками управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Херсонській області.

11.12.2018

У січні-листопаді поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 29,3 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 9,4 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 23,7 тис. осіб.

10.12.2018

З метою привернення уваги до проблем наших співвітчизників, які мають інвалідність у Херсонському міському центрі зайнятості відбулась низка семінарів

06.12.2018