оп

Значна кількість клієнтів служби зайнятості є малоконкурентними на ринку праці, зокрема: жінки з малолітніми дітьми, особи перед пенсійного віку, молодь, яка шукає собі роботу, люди з інвалідністю тощо. Для більш швидкого повернення шукачів роботи на ринок праці служба зайнятості вдосконалює та розширює спектр послуг, використовує індивідуальний підхід у роботі з безробітними.

12.08.2019

Нещодавно в приміщенні Шляхівської сільської ради спільно з Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості створили віддалене робоче місце для спеціаліста служби зайнятості. Наразі місцеві жителі зможуть отримувати професійні консультації щодо послуг служби зайнятості з питань, що їх турбуватимуть. Також для громадян облаштували куточок для самостійного ознайомлення з відповідною інформацією.

08.08.2019

Спеціаліст, який першим зустрічає шукача роботи в центрі зайнятості, реєструє персональні дані клієнта, веде первинний прийом, проводить анкетування, співбесіду, вивчає мету звернення, його очікування, наміри та бажання - це кар’єрний радник, який виконує функції реєстратора. Від якості дій реєстратора залежить подальший процес перебування безробітної особи на обліку та оперативне повернення його на ринок праці.

02.08.2019

Одним із пріоритетів у роботі Херсонської обласної служби зайнятості є організація і проведення громадських та тимчасових робіт, що мають суспільно корисну спрямованість, та вдають із себе один із перспективних напрямків зайнятості громадян. Такі роботи відповідають потребам громади і сприяють соціальному розвитку.

09.08.2019

Успіх підприємця залежить від багатьох факторів, проте найголовнішим фактором є особистість власника бізнесу, - його життєва позиція, ініціативність, наполегливість, комунікабельність та риси, якими він володіє.

Саме такою є Ірина Галенко, мешканка Іванівського району, за своїм професійним досвідом продавець продовольчих товарів, бармен, але завжди прагнула до самостійної, незалежної діяльності.

06.08.2019

Історія вдалого старту та розвитку власної справи пані Любові заслуговує на увагу. Це своєрідний поштовх для тих, хто вагається, має невпевненість та сумніви у започаткуванні власної справи.

01.08.2019