З січня по вересень 2018 року  послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористались 760 звільнених в запас (демобілізованих) військовослужбовців, які були призвані на службу під час мобілізації.

19.10.2018

Днями в ТРЦ «Фабрика», за підтримки Херсонського міського центру зайнятості, відбувся черговий Ярмарок вакансій. Більше ніж 500 шукачів роботи мали змогу поспілкуватись з роботодавцями та отримати докладну інформацію про вакансії, залишити свої резюме, заповнити анкети на працевлаштування.

16.10.2018

На площі біля будинку культури смт Новотроїцьке пройшов районний масовий профорієнтаційний захід «Освіторія».

Головним і основним гаслом на заході лунало – «Навчайся в Україні! – Працюй у рідному краї!».

11.10.2018

У січні-вересні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 23,7 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 6,8 тис. зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 20,1 тис. осіб.

16.10.2018

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із Днем захисника України і святом Покрови Пресвятої Богородиці – світлим і радісним днем!

Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського народу.

Бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь України.

12.10.2018

Доволі насиченою і цікавою видалася чергова зустріч безробітних жінок, учасниць Жіночого клубу на базі Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, що працює у рамках проекту «Улюблене хобі – успішний бізнес».

11.10.2018