19 регіональних центрів зайнятості підтримали починання Херсонського обласного центру зайнятості і включилися у процес відео виробництва мотиваційних відеороликів з описом професій. Фахівці державної служби зайнятості сміливо пишуть сценарії, ведуть відео зйомку, беруть інтерв’ю, заохочують до співпраці роботодавців, озвучують і монтують відзнятий матеріал. Словом: активно розвивають у себе Soft i Hard Skills. А значить перебувають на вістрі сучасності.

05.08.2020

Покрокова інструкція: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.  Усього шість простих кроків.

Покрокова інструкція: як роботодавцям, які мають найманих працівників, отримати допомогу по частковому безробіттю

05.08.2020

 

Наче всі ми живемо у ХХІ столітті, коли здивувати когось чимось вже дуже складно, всі маємо засоби комунікації, спілкуємося, дивимося, говоримо…але! Інколи дивуєшся, чому і як таке може трапитися у наш час?

Торгівля людьми, - це сучасна форма рабства, і вона існує і наразі! Це явище не від «ситого» життя…

30.07.2020

З 10 червня 2020 року відновився особистий прийом клієнтів установ державної служби зайнятості Херсонської області безпосередньо у приміщеннях із дотриманням всіх санітарних та протиепідемічних заходів відповідно до рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

05.08.2020

Попри те, що в умовах карантину є свої «бар’єри» та перешкоди, спеціалісти Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості намагаються працювати на упередження в частині задоволення потреб роботодавців. Адже вчасна та якісна комплектація кадрів на підприємствах, це одне із головних завдань служби зайнятості.

30.07.2020

Наразі чергове цікаве знайомство з херсонкою, тендітною, усміхненою дівчиною, волонтеркою Ініціативної групи «А що зробив ти?» Крістіною Студинською (закончив очередной волонтёрский день, выйдите на берег к самой воде, постойте, подождите немножко. Брызги неожиданной волны, вздох прохладного воздуха, острый лучик заходящего солнца – что-то обязательно будет именно для вас. Вы поймёте… (мова та лексика авторки).

28.07.2020