Проблема працевлаштування осіб з інвалідністю на сьогодні є актуальною та непростою. Фахівці Генічеської районної філії постійно працюють в цьому напрямку.

15.10.2020

12 жовтня директор Високопільської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Дмитро Тарабака разом з головним державним інспектором з праці у Херсонській області Аліною Байрак провели робочі зустрічі з роботодавцями району в частині легалізації найманої праці.

13.10.2020

08 жовтня у приміщенні Херсонського обласного центру зайнятості відбулося засідання Правління місцевого партнерства зайнятості у м.Херсон з метою розгляду найближчих подій та заходів в рамках виконання Плану дій та стратегічних цілей партнерства та публічного обговорення оновленого професійного стандарту «Кухар» для закладів професійно-технічної освіти, що проходить в рамках проєкту Міжнародної організації праці (МОП) «Інклюзивний ринок праці для створення робочих мість в Україні».

08.10.2020

«Служба зайнятості робить усе можливе, щоб допомогти тим людям, які звернулися за пошуком роботи, - зазначив Євгеній Єрашов. - Ми проводимо відповідні тренінги, навчаємо як підготувати резюме та пройти співбесіду з роботодавцем, мотивуємо на успішне працевлаштування, але, звісно, останнє слово залишається за клієнтом. Фахівці центрів зайнятості намагаються підібрати для громадян найкращі підходящі вакансії, а для роботодавців – кваліфікованих спеціалістів. Результат: з початку року більше 13 тисяч осіб забезпечено роботою за допомогою обласної служби зайнятості».

13.10.2020

Херсонський обласний центр зайнятості в партнерстві зі Службою у справах дітей Херсонської обласної державної адміністрації проводять спільну роботу з популяризації сімейного патронату.

09.10.2020

Серед багатьох прикладів вдалого працевлаштування є історія Вікторії Смалій, переселенки з Донецька.

Після переїзду до Скадовська, деякий час жінці не вдавалось знайти постійну роботу, а тільки тимчасовий підробіток. Тому за допомогою в пошуку постійної роботи Вікторія звернулась до Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

08.10.2020