оп

Задля покращення сервісного обслуговування клієнтів і забезпечення працевлаштування громадян необхідно поєднувати інтереси осіб, які шукають роботу, їх реальні знання та навички з вимогами сучасного ринку праці. Саме з цією метою у службі зайнятості з початку 2019 року працюють кар’єрні радники.

26.06.2019

З початку 2019 року у службі зайнятості працюють кар’єрні радники. Саме вони надають громадянам послуги за індивідуальним підходом, саме вони чітко розуміють потребу клієнта. Як результат - понад 11 тисяч осіб забезпечили роботою кар’єрні радники Херсонської обласної служби зайнятості з початку 2019 року, також до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 3,0 тисячі осіб з числа безробітних.

24.06.2019

Під час зустрічі, в рамках підготовки до підписання Меморандуму із створення місцевого партнерства зайнятості в місті Херсон, учасники розглянули напрацьовані зміни та доповнення до Плану дій місцевих партнерств зайнятості та остаточно його затвердили.

21.06.2019

Одним з яскравих прикладів успішної організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості є історія підприємця - Юлії Лобанової із села Виноградове Олешківського району. Досить приємним та знаковим в цій історії є той факт, що державна служба зайнятості залишила свій відбиток, дала поштовх до успішного бізнес-проекту у сільській місцевості.

26.06.2019

Чимало молодих людей, розмірковуючи про літо, мріють насамперед про можливість не тільки відпочити, але й підзаробити. Це можливо здійснити за допомогою інформаційного Банку тимчасової зайнятості. Інформація про потребу в працівниках поновлюється двічі на місяць.

21.06.2019

Хто такі кар’єрні радники? На це питання відповів директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов: «Це співробітники центру зайнятості, які надають послуги громадянам, шукачам роботи, у тому числі тим, хто бажає її змінити, зареєстрованим безробітним та здійснюють їх супровід з метою працевлаштування. Такий висококваліфікований фахівець працює з кожним клієнтом окремо. Він досліджує всі перешкоди, що стоять перед конкретною людиною на ринку праці та допомагає подолати їх. Це орієнтир, провідник та помічник для безробітного щоразу, коли він звертається щодо послуг із працевлаштування».

 

19.06.2019