18 квітня бажаючі працевлаштуватися на сезонні вакансії спілкувалися з роботодавцями Скадовського району безпосередньо на базах відпочинку. У Вас бракує працівників – тоді ми йдемо до Вас! Ця форма роботи в області використовується вперше.

19.04.2019

У січні-березні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 15,9 тис. безробітних громадян. Наразі послугами служби зайнятості користуються 11,2 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

17.04.2019

У заході взяли участь 18 роботодавців міста Херсона, які запропонували понад 200 вакансій, та більше ніж 500 шукачів роботи, серед яких зареєстровані безробітні, студенти та відвідувачі торгово-розважального центру.

16.04.2019

18 квітня директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов спільно з головою правління Херсонського регіонального відділення Української спілки підприємців та промисловців В’ячеславом Петренком провів телемост з директором ГО «Вільнюський Йерузалес учбовий центр ринку праці» Миндаугасом Чернюсом, та керівником проектів «ЗАО «BOD group» Аурелиюсом Шапранаускасом

 

 

19.04.2019

Сьогодні відбулася зустріч директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова з представниками Студентської ради при Херсонській обласній державній адміністрації.

16.04.2019

10 квітня директор Берисласької районної філії Херсонського ОЦЗ Сергій Стародубець відвідав Новорайську об’єднану територіальну громаду.

Робоча зустріч була присвячена початку сезонних робіт і відбулася за участю основних ринкоутворюючих підприємств, що діють на території Новорайської ОТГ, такі як: ТОВ «Ютс-агропродукт», ТОВ «Зоотехнологія» та ін. та мешканців ОТГ.

12.04.2019