Служба зайнятості працює не тільки з офіційно зареєстрованими безробітними, а зі всіма тими, хто шукає роботу. При цьому, використовуючи всі інструменти та новації служби зайнятості.

24.02.2020

20 лютого у Херсонській обласній державній адміністрації представили державну програму щодо фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9%».

21.02.2020

20 лютого у продовженні роботи в області щодо легалізації найманої праці на базі Хлібодарівської сільської ради Чаплинського району представниками місцевої влади була проведена робоча зустріч з роботодавцями з питань дотримання трудового законодавства та легальної зайнятості. У заході взяли участь і представники служби зайнятості

21.02.2020

Круглий стіл «Організація сезонних та громадських робіт – вимога часу» відбувся 21 лютого в Олешківській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості. Серед присутніх були представники районної державної адміністрації, міської ради, роботодавці району. 

24.02.2020

Ольга Додчук, жителька смт Новотроїцьке, працювала інспектором з туризму у відділі культури та туризму районної державної адміністрації, проте, у зв’язку з вивільненням, жінка втратила роботу. Довго не зволікаючи, звернулася за допомогою у працевлаштуванні до Новотроїцької районної філії Херсонської обласної служби зайнятості.

21.02.2020

Днями директорка Білозерська районна філія Херсонського ОЦЗ Олена Розсуждай взяла участь у нараді з питань підготовки до весняно-польових робіт у 2020 році та підтримки аграріїв сільськогосподарського виробництва, що відбулася під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Неделько.

20.02.2020