Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування з подальшим працевлаштуванням у 2021 році.

01.03.2021

Шановні громадяни!

Якщо ви перебуваєте на обліку в Службі зайнятості та хочете отримати БЕЗКОШТОВНО нову професію (для успішного вашого працевлаштування) – пройдіть онлайн-анкету!

05.06.2020

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування з подальшим працевлаштуванням у 2020 році

03.08.2020

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання в Херсонській області

23.03.2020

Оголошення про проведення відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання.

 

27.01.2020

Шановні роботодавці! До Вашого відома інформація про завершення навчання зареєстрованих безробітних, які навчаються в навчальних закладах Херсона та Херсонської області, у т.ч. в Державному навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» під поточну та перспективну потребу ринку праці.

Якщо Вам потрібні фахівці- ми допоможемо підготувати їх для Вас!

 

 

31.10.2018