Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування з подальшим працевлаштуванням у 2020 році

14.02.2020

Оголошення про проведення відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання.

 

27.01.2020

Шановні роботодавці! До Вашого відома інформація про завершення навчання зареєстрованих безробітних, які навчаються в навчальних закладах Херсона та Херсонської області, у т.ч. в Державному навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» під поточну та перспективну потребу ринку праці.

Якщо Вам потрібні фахівці- ми допоможемо підготувати їх для Вас!

 

 

31.10.2018

Роботодавці Херсонщини, а саме: ТОВ АФ «Україна», ТОВ «Вік», ФГ «Світанок - 3», які спеціалізуються на вирощуванні сільськогосподарської продукції та мають у господарствах нову сучасну техніку, звернулись до обласної служби зайнятості з проханням підібрати працівників та надати їм знання та практичні навики керування сучасною сільськогосподарською технікою «John Deere». Підготувати таких фахівців охоче погодився Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

16.03.2018

У роботі Херсонської обласної служби зайнятості є багато інновацій та започаткувань щодо надання якісних соціальних послуг. Це стосується і роботи з роботодавцями. Фахівці служби зайнятості вивчають перспективну потребу підприємств області та заздалегідь готують потрібні робочі кадри.

25.10.2018