Шановні громадяни!

Якщо ви перебуваєте на обліку в Службі зайнятості та хочете отримати БЕЗКОШТОВНО нову професію (для успішного вашого працевлаштування) – пройдіть онлайн-анкету!

05.06.2020

У роботі Херсонської обласної служби зайнятості є багато інновацій та започаткувань щодо надання якісних соціальних послуг. Це стосується і роботи з роботодавцями. Фахівці служби зайнятості вивчають перспективну потребу підприємств області та заздалегідь готують потрібні робочі кадри.

25.10.2018

Перелік роботодавців, які замовили та здійснюють професійне навчання зареєстрованих безробітних на робочому місці (на виробництві) за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування з подальшим працевлаштуванням у 2020 році

03.08.2020

Перелік закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання в Херсонській області

23.03.2020

Оголошення про проведення відбору закладів освіти для організації професійного навчання зареєстрованих безробітних та (або) їх проживання в період навчання.

 

27.01.2020

Шановні роботодавці! До Вашого відома інформація про завершення навчання зареєстрованих безробітних, які навчаються в навчальних закладах Херсона та Херсонської області, у т.ч. в Державному навчальному закладі «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» під поточну та перспективну потребу ринку праці.

Якщо Вам потрібні фахівці- ми допоможемо підготувати їх для Вас!

 

 

31.10.2018