Вбудована мініатюра для Шерифи в громадах

"У будь-якій територіальній громаді області існують певні безпекові проблеми, що потребують вирішення. Проєкт "Шерифи", що реалізується в області з 2011 року в тісній співпраці центрів зайнятості з органами місцевого самоврядування, правоохоронцями та громадськістю - це саме той позитивний приклад уміння домовлятися, співпрацювати та об'єднувати зусилля, щоб разом вирішувати питання спільної безпеки.

21.01.2022
Вбудована мініатюра для Питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю, зокрема сприяння працевлаштуванню.

Питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю, зокрема сприяння працевлаштуванню, обговорювалось у студії Суспільного Херсон.

Фахівчині Херсонского міського центру зайнятості відповідали на питання, що хвилюють телеглядачів.

10.08.2021
Вбудована мініатюра для Працюй безпечно

З початком локдауну люди почали  втрачати роботу, але й закриті кордони мали б спрацювати своєрідним бар’єром для пошуку та виїзду на роботу за кордон. Проте шахраї швидко адаптувалися та продовжують вербувати потерпілих уже в нових реаліях.

26.04.2021
Вбудована мініатюра для Ринок праці Херсонщини під час карантину

Ринок праці Херсонщини під час карантину. У студії Суспільного директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

01.03.2021
Вбудована мініатюра для Результати роботи Місцевого партнерства зайнятості у Херсоні

Про діяльність Місцевого партнерства у сфері зайнятості, що впроваджується у рамках проєкту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», партнером якого є Херсонський обласний центр зайнятості. Про цілі, яких вже вдалось досягти, та плани на майбутнє розповідають Євненій Єрашов, директор Херсонського обласного центру зайнятості, Оксана Глєбушкіна, виконавча директорка ГО "Громадський центр "Нова генерація" й учасники проєкту

25.01.2021
Вбудована мініатюра для Роботодавцям Херсонщини про фінансову підтримку під час карантину

На Херсонщині продовжується робота з реалізації програми фінансової підтримки малого та середнього бізнесу на період карантину. «Державну підтримку у випадку призупинення своєї діяльності через карантин можуть отримати офіційно зареєстровані ФОПи, які сплачували Єдиний соціальний внесок протягом останніх шести місяців до зупинення або скорочення діяльності. Бізнес, що працював «у тіні», не зможе скористатися допомогою від держави», - зазначив Є.Єрашов, директор Херсонського обласного центру зайнятості.

30.11.2020