Вбудована мініатюра для Туристичний "ПрофіКемп"

11 квітня 2019 року у Палаці культури міста Нова Каховка відбувся фінальний захід обласного масового заходу з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп».

Учасники заходу з 11 міст і районів Херсонщини - учні, вчителі, бібліотекарі, спеціалісти служби зайнятості та почесні гості 

19.04.2019
Вбудована мініатюра для Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини

Херсонський обласний центр зайнятості за підтримки Херсонської обласної державної адміністрації провів обласний інноваційно-інформаційний захід з орієнтації населення на заняття підприємництвом у сфері сільського зеленого туризму «Об’єднана громада – розвиток туризму – добробут Херсонщини»

Мета цього етапу - скерування населення до започаткування власної справи в сфері Зеленого туризму, адже розвиток малого та середнього бізнесу в області це реальний шлях до самозайнятості.

 

20.11.2018
Вбудована мініатюра для Херсонська обласна служба щодо сприяння розвитку власної справи

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов спілкувався з журналістами ТК "KRATU" щодо сприяння започаткуванню та розвитку власної справи, зокрема, йдеться про роботу «Жіночого клубу», що працює на базі Скадовської районної філії ХОЦЗ

17.10.2018
Вбудована мініатюра для Професійна орієнтація і професійне навчання безробітних за направленням служби зайнятості

У студії телеканалу Скіфія, у програмі «Тема дня» автор і ведуча Марина Молода спілкувалась з директором Херсонського обласного центру зайнятості Євгенієм Єрашовим.

19.09.2018
Вбудована мініатюра для Робота на сезон: Попит та пропозиція

Телеканал Скіфія, програма «Тема дня».  У студії автор та ведуча Юлія Кісліцина і заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська

31.07.2018
Вбудована мініатюра для «ПрофіКемп» набирає обертів

Більш детально щодо проекту для учнівської молоді під назвою «ПрофіКемп». Інновація, що розроблена Херсонським обласним центром зайнятості та обласною бібліотекою для дітей ім. Дніпрової Чайки, одночасно втілюється у Львівській, Рівненській областях та на Закарпатті.

(Матеріали прес-конференції організаторів Проекту)

05.06.2018