Вбудована мініатюра для У Одесі за участі Херсонського обласного центру зайнятості ВІДБУВСЯ Міжрегіональний ярмарок вакансій

25 травня поточного року у Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ (м.Одеса) відбувся Міжрегіональний ярмарок вакансій, організований Одеським, Донецьким і Херсонським обласними центрами зайнятості.

30.05.2023
Вбудована мініатюра для Шерифи в громадах

"У будь-якій територіальній громаді області існують певні безпекові проблеми, що потребують вирішення. Проєкт "Шерифи", що реалізується в області з 2011 року в тісній співпраці центрів зайнятості з органами місцевого самоврядування, правоохоронцями та громадськістю - це саме той позитивний приклад уміння домовлятися, співпрацювати та об'єднувати зусилля, щоб разом вирішувати питання спільної безпеки.

21.01.2022
Вбудована мініатюра для Питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю, зокрема сприяння працевлаштуванню.

Питання надання соціальних послуг особам з інвалідністю, зокрема сприяння працевлаштуванню, обговорювалось у студії Суспільного Херсон.

Фахівчині Херсонского міського центру зайнятості відповідали на питання, що хвилюють телеглядачів.

10.08.2021
Вбудована мініатюра для Працюй безпечно

З початком локдауну люди почали  втрачати роботу, але й закриті кордони мали б спрацювати своєрідним бар’єром для пошуку та виїзду на роботу за кордон. Проте шахраї швидко адаптувалися та продовжують вербувати потерпілих уже в нових реаліях.

26.04.2021
Вбудована мініатюра для Ринок праці Херсонщини під час карантину

Ринок праці Херсонщини під час карантину. У студії Суспільного директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

01.03.2021