Вбудована мініатюра для «ПрофіJUMP» - реальний вклад у вдале професійне майбутнє молоді».

Нові нестандартні дії – це тренд роботи Херсонської обласної служби зайнятості. Зокрема, проєкт «ПрофіJUMP» (стрибок у професію), створений разом з працівниками ТОВ «Спортивний сімейний розвиваючий комплекс JUMP PARK» у ТРЦ Fabrika, поєднав у собі розмову на серйозну тему з веселими майстер класами та змаганнями, завдяки яким школярі знайомляться з професіями, затребуваними на регіональному ринку праці

19.11.2019
Вбудована мініатюра для Сюжет на тему: трудова міграція українців до країн ЄС: чому люди їдуть на заробітки та як не постраждати від торгівлі людьми

До вашої уваги на ТРК «ЯТБ» випуск передачі "У центрі уваги - реформи". Тема: трудова міграція українців до країн ЄС: чому люди їдуть на заробітки та як не постраждати від торгівлі людьми. Серед учасників передачі директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

24.09.2019
Вбудована мініатюра для ТК "Скіфія", програма Тема дня "Інклюзивний ринок праці на Херсонщині"

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов обговорив з автором і ведучим програми Тема дня на ТК "Скіфія" Євгеном Пилипчуком підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю щодо створення місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон, що став основою для проведення заходів з профілактики безробіття, пошуку і підготовки кваліфікованих кадрів, зокрема для роботодавців готельно-ресторанного бізнесу, сприяння забезпеченню зайнятості та самозайнятості херсонців.

16.08.2019
Вбудована мініатюра для Меморандуму про співпрацю щодо створення місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон підписано

15 липня 2019 року у пресклубі «Новий день» відбулося підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю щодо створення місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон. Ініціатором створення партнерства є Міжнародна організація праці, яка реалізовує проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

18.07.2019
Вбудована мініатюра для Діти розвивають туризм

12 червня у Скадовську відбувся фінал міжрегіонального профорієнтаційного конкурсу «Туристичний Профікемп». 4 області делегували свої найкращі команди. Організаторами заходу вже традиційно виступили Херсонська обласна служба зайнятості та дитяча бібліотека ім. Дніпрової Чайки. Про це в сюжеті ТК "Херсон Плюс"

18.06.2019
Вбудована мініатюра для Міжрегіональний інноваційний проект з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп»

Як відбувались події під час фіналу міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп», що відбувся 11-12 червня у Скадовську, що на Херсонсщині. Про це - у сюжеті телеканалу «KRATU»!

18.06.2019