оп
Вбудована мініатюра для ТК "Скіфія", програма Тема дня "Інклюзивний ринок праці на Херсонщині"

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов обговорив з автором і ведучим програми Тема дня на ТК "Скіфія" Євгеном Пилипчуком підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю щодо створення місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон, що став основою для проведення заходів з профілактики безробіття, пошуку і підготовки кваліфікованих кадрів, зокрема для роботодавців готельно-ресторанного бізнесу, сприяння забезпеченню зайнятості та самозайнятості херсонців.

16.08.2019
Вбудована мініатюра для Меморандуму про співпрацю щодо створення місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон підписано

15 липня 2019 року у пресклубі «Новий день» відбулося підписання багатостороннього Меморандуму про співпрацю щодо створення місцевого партнерства зайнятості у місті Херсон. Ініціатором створення партнерства є Міжнародна організація праці, яка реалізовує проект «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні».

18.07.2019
Вбудована мініатюра для Діти розвивають туризм

12 червня у Скадовську відбувся фінал міжрегіонального профорієнтаційного конкурсу «Туристичний Профікемп». 4 області делегували свої найкращі команди. Організаторами заходу вже традиційно виступили Херсонська обласна служба зайнятості та дитяча бібліотека ім. Дніпрової Чайки. Про це в сюжеті ТК "Херсон Плюс"

18.06.2019
Вбудована мініатюра для Міжрегіональний інноваційний проект з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп»

Як відбувались події під час фіналу міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп», що відбувся 11-12 червня у Скадовську, що на Херсонсщині. Про це - у сюжеті телеканалу «KRATU»!

18.06.2019
Вбудована мініатюра для Міжрегіональний інноваційний проект з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп» відбувся

12 червня у Скадовську відбулася урочиста фінальна частина міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп». Ініціатори проекту – Херсонський обласний центр зайнятості та бібліотека для дітей імені Дніпрової Чайки. У фінал заходу потрапили чотири команди з Херсонської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей.

18.06.2019
Вбудована мініатюра для  «ПрофіКемп» – майбутнє за молоддю

Проморолик про «ПрофіКемп» - міжрегіональний масовий захід з профорієнтації учнівської молоді орієнтований на профілактику безробіття серед молоді, на привернення її уваги до перспективних напрямків економічного розвитку областей, в т.ч. до туризму.

07.06.2019