25 травня поточного року у Державний навчальний заклад Одеський центр ПТО ДСЗ (м.Одеса) відбувся Міжрегіональний ярмарок вакансій, організований Одеським, Донецьким і Херсонським обласними центрами зайнятості. Захід проходив за сприяння Одеської обласної державної (військової) адміністрації та за підтримки Департаменту освіти та науки Одеської обласної державної адміністрації.

70 провідних роботодавців Одеської, Донeцької і Хeрсонської областей презентували понад 1400 вакансій у сферах: транспорт, фінанси, охорона здоров’я, торгівля, освіта, державне управління, оборона, виробництво.

Також широко були представлені вищі і професійно-технічні навчальні заклади Одеси з презентаціями своїх освітніх програм.

У сегменті Херсонської області презентувалося 8 підприємств, установ і громадських організацій, що мають потребу у працівниках, зокрема підрозділи херсонської дистанції залізниці, обласне управління надзвичайних ситуацій, військові частини (прикордонники), УКРПОШТА, навчальні заклади Херсону тощо.

Всього відвідали захід близько 2000 безробітних і шукачів роботи, в тому числі й ВПО з Херсонської області, а також до 500 школярів випускних класів і студентів міста Одеса.

Понад 100 відвідувачів херсонської локації отримали консультації представників роботодавців Херсонщини про актуальні вакансії (пропонувалося бл. 200 вільних робочих місць), умови і режим роботи, вимоги до претендентів на працевлаштування, рівень матеріального забезпечення тощо.

Третина шукачів роботи проявили цікавість й до активних програм служби зайнятості, зокрема ваучерів на професійне навчання і мікрогрантів на започаткування або відновлення підприємницької діяльності.

Окрім того громадські організації – ГО «10 квітня» і БО «БФ «Пліч-о-пліч» рекламували на херсонській локації послуги і програми, що вони пропонують ВПО, зокрема херсонцям, які тимчасово проживають в Одесі.