Вбудована мініатюра для Професія: Водій тролейбусу #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

У великих містах великі транспортні проблеми: автомобільні затори, загазованість, паркування авто у центрі міста. Проте, завжди  альтернатива є! Вона проста, безпечна і невибаглива…як тролейбус.

Відеоролик Херсонського міського центру зайнятості

30.07.2020
Вбудована мініатюра для Професія: Бармен #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

А ви знали, що професія бармена з’явилась понад 100 років тому? А знали, що бари бувають молочні, пивні, гриль, експрес, винні, салатні та супові? То ж дивиться та надихайтеся!

Відеоролик Великолепетиської районної філії ХОЦЗ

06.07.2020
Вбудована мініатюра для Професія: Перукар  #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Перукар - це одна з найдавніших і шанованих професій в світі. Професія перукаря завжди була, є і буде актуальною, тому що не підвладна ні часу, ні кризам. А сама ж робота створення зачісок і виконання стрижок по суті своїй найближче до мистецтва скульптора.

Відеоролик Горностаївської районної філії ХОЦЗ

03.07.2020
Вбудована мініатюра для Професія: Пожежний рятувальник  #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

Це вже не професія, це спосіб життя. Це справді героїчна професія!

Рятувальник виконує рятувальні роботи, пов'язані з пожежогасінням, повенями, природними катастрофами та іншими непередбаченими нещасними випадками, а також займається ліквідацією наслідків нещасних випадків. Робота пожежного рятувальника важка, але дуже вдячна!!!

Відеоролик Нововоронцовської районної філії ХОЦЗ

02.07.2020
Вбудована мініатюра для Професія: Піцайоло #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

А ви знали, що саме місто Неаполь славиться, як Батьківщина самої смачної піци. Тут відкрили найпершу піцерію, а тому тутешні рецепти вважаються найстарішими і справжніми. Піца відзначається візитною карткою міста. Це національний фірмовий продукт, який захищається на законодавчому рівні

Відеоролик Бериславської районної філії ХОЦЗ

01.07.2020
Вбудована мініатюра для Професія: Тракторист #ХОЧЕШЗМОЖЕШDOIT

І важлива, і цікава, а часом досить складна і важка професія. Але, як кажуть в народі, трактористи - це «конструктори хлібного колоса». Їх професія дуже важлива в сільському господарстві, адже вона є початком для більшості робіт на полі.

Відеоролик Великоолександрівської районної філії

30.06.2020