Шановні шукачі роботи!

Головне управління Національної поліції в Херсонській області з 02.12.2019 оголошує конкурси на заміщення вакантних посад поліцейських роти конвойної служби, поліцейських ізолятора тимчасового тримання, поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння, а також поліцейських роти поліції особливого призначення в ГУНП в Херсонській області.

Прийом анкет та документів у електронному та паперовому вигляді проводитиметься з 02 по 23 грудня 2019, про що буде оприлюднена інформація на офіційному веб-сайті ГУНП: www.hr.npu.gov.ua.

Потреба у посадах поліцейських ізолятора тимчасового тримання визначена у Бериславському та Голопристанському районах області.

Потреба у посадах поліцейських конвойної служби визначена у Нижньосірогозькому та Новотроїцькому районах, а також у м. Херсон.

Потреба у посадах поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння по Херсонській області визначена у Генічеському та Високопільському районах.

Потреба у посадах поліцейських роти поліції особливого призначення визначена у м. Херсоні.

Вимоги до кандидатів на посади поліцейського роти конвойної служби, поліцейського ізолятора тимчасового тримання, поліцейського з обліку та збереження речових доказів і озброєння та поліцейського роти поліції особливого призначення:

- громадянство України;

- вік від 18 років;

- вільне володіння українською мовою;

- повна загальна середня або вища освіта;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції»;

- відсутність офіцерського військового або спеціального звання;

- високий рівень фізичної підготовки (для кандидатів на посади поліцейських роти поліції особливого призначення).

Бажані якості та навички:

- висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;

- аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, комунікабельність;

- неупередженість та порядність;

- самостійність, організованість, відповідальність;

- наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу;

- стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;

- вміння аргументовано висловлювати свою думку;

- прагнення до розвитку та самовдосконалення.

Пропонується:

- заробітна плата від 9000 грн. (для кандидатів на посади поліцейських роти конвойної служби, поліцейських ізолятора тимчасового тримання, поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння), від 10700 грн. для кандидатів на посади поліцейських роти поліції особливого призначення (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;

- професійна підготовка за міжнародними стандартами;

- перспектива кар'єрного росту;

- можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

З питання працевлаштування на зазначену посаду Ви можете звертатися до місцевих центрів зайнятості або до підрозділів кадрового забезпечення місцевих відділів (відділень) Головного управління Національної поліції в Херсонській області зазначених районів (міст) у термін з 02 по 23 грудня 2019.

Анонс/Подія: 
Подія