Шановні шукачі роботи!

Головне управління Національної поліції в Херсонській області з 14.01.2020 оголошує конкурси на заміщення вакантних посад поліцейського роти конвойної служби, поліцейського ізолятора тимчасового тримання, поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння, поліцейських-водіїв, поліцейських сектора реагування патрульної поліції та молодших інспекторів-кінологів ГУНП в Херсонській області.

Прийом анкет та документів у електронному та паперовому вигляді проводитиметься з 13 по 29 січня 2020 року для кандидатів на посади поліцейських сектора реагування патрульної поліції та молодших інспекторів-кінологів та з 13 січня по 5 лютого 2020 року для кандидатів на посади поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння, поліцейського ізолятора тимчасового тримання, поліцейського роти конвойної служби, поліцейських-водіїв про що буде оприлюднена інформація на офіційному веб-сайті ГУНП: www.hr.npu.gov.ua.

Потреба у посаді поліцейського ізолятора тимчасового тримання визначена у м. Херсон.

Потреба у посаді поліцейського роти конвойної служби визначена у м. Берислав.

Потреба у посадах поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння по Херсонській області визначена у Верхньорогачицькому, Чаплинському та Великоолександрівському районах.

Потреба у посадах поліцейських сектора реагування патрульної поліції визначена у Новокаховському, Каховському, Бериславському, Скадовському та у Білозерському районі.

Потреба у посадах поліцейських-водіїв визначена у Каланчацькому та Скадовському районах.

Потреба у посадах молодших інспекторів-кінологів визначена у м. Херсон.

Вимоги до кандидатів на посади поліцейського роти конвойної служби, поліцейського ізолятора тимчасового тримання, поліцейського з обліку та збереження речових доказів і озброєння, поліцейського-водія, поліцейського сектора реагування патрульної поліції, поліцейського-водія:

- громадянство України;

- вік від 18 років;

- вільне володіння українською мовою;

- повна загальна середня або вища освіта;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції»;

- відсутність офіцерського військового або спеціального звання;

- наявність посвідчення водія категорії В, С (для кандидатів на посади поліцейских-водіїв)

- наявність посвідчення водія категорії В (для кандидатів на посади поліцейских сектора реагування патрульної поліції).

Бажані якості та навички:

- висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;

- аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, комунікабельність;

- неупередженість та порядність;

- самостійність, організованість, відповідальність;

- наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу;

- стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;

- вміння аргументовано висловлювати свою думку;

- прагнення до розвитку та самовдосконалення.

Пропонується:

- заробітна плата від 9000 грн. (для кандидатів на посади поліцейських роти конвойної служби, поліцейських ізолятора тимчасового тримання, поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння, поліцейських-водіїв), від 10300 грн. для кандидатів на посади поліцейських сектора реагування патрульної поліції та молодших інспекторів-кінологів (після успішного проходження первинної професійної підготовки);

- соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;

- професійна підготовка за міжнародними стандартами;

- перспектива кар'єрного росту;

- можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

З питання працевлаштування на зазначені посади Ви можете звертатися до місцевих центрів зайнятості або до підрозділів кадрового забезпечення місцевих відділів (відділень) Головного управління Національної поліції в Херсонській області зазначених районів (міст) у термін з 13 по 29 січня 2020 року для кандидатів на посади поліцейських сектора реагування патрульної поліції та молодших інспекторів-кінологів та з 13 січня по 5 лютого 2020 року для кандидатів на посади поліцейських з обліку та збереження речових доказів і озброєння, поліцейського ізолятора тимчасового тримання, поліцейського роти конвойної служби, поліцейських-водіїв.

Анонс/Подія: 
Подія