Головне управління Національної поліції в Херсонській області з 22.07.2021 року оголошує конкурси на заміщення вакантних посад слідчих, дізнавачів, поліцейських роти поліції особливого призначення та молодших інспекторів-кінологів кінологічного центру ГУНП в Херсонській області.

Прийом анкет та документів у електронному та паперовому вигляді проводитиметься з 22 липня по 06 серпня 2021 року про що буде оприлюднена інформація на офіційному веб-сайті ГУНП: www.hr.npu.gov.ua.

- Потреба у посадах слідчих визначена у м. Каховка та у м. Гола Пристань.

- Потреба у посадах дізнавачів визначена у м. Гола Пристань та у м. Херсон.

- Потреба у посадах поліцейських роти поліції особливого призначення визначена у м. Нова Каховка та у м. Херсон.

- Потреба у посадах молодших інспекторів-кінологів кінологічного центру визначена по Херсонській області.

Вимоги до кандидатів на посади слідчих, дізнавачів, поліцейських роти поліції особливого призначення та молодших інспекторів-кінологів кінологічного центру ГУНП в Херсонській області:

- громадянство України;

- вік від 18 років;

- вільне володіння українською мовою (сертифікат про рівень володіння українською мовою – для кандидатів на посади слідчих та дізнавачів).

- повна загальна середня або вища освіта (для кандидатів на посади поліцейських роти поліції особливого призначення та молодших інспекторів-кінологів кінологічного центру), повна вища освіта за спеціальністю «Право», «Правознавство», «Правоохоронна діяльність» (для кандидатів на посади дізнавачів) та повна вища юридична за спеціальністю «Право», «Правознавство» (для кандидатів на посади слідчих).

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення;

- відсутність офіцерського військового або спеціального звання (для кандидатів на посади молодших інспекторів-кінологів кінологічного центру та поліцейських роти поліції особливого призначення);

- високий рівень фізичної підготовки (для кандидатів на посади поліцейських роти поліції особливого призначення).

Бажані якості та навички:

- висока мотивація та орієнтація на якісні зміни в державі;

- аналітичні здібності, здатність систематизувати, узагальнювати інформацію, комунікабельність;

- неупередженість та порядність;

- самостійність, організованість, відповідальність;

- наполегливість, рішучість, стриманість, здатність швидко приймати рішення в умовах обмеженого часу;

- стійкість до стресу, емоційних та фізичних навантажень;

- вміння аргументовано висловлювати свою думку;

- прагнення до розвитку та самовдосконалення;

- досвід роботи з ПК (офісні програми, Інтернет) на рівні впевненого користувача.

Пропонується:

- заробітна плата від 13100 грн. (для слідчих та дізнавачів), від 11700 грн. (для поліцейських роти поліції особливого призначення), від 11300 грн. (для молодших інспекторів-кінологів кінологічного центру);

- соціальне забезпечення згідно діючого законодавства, пільговий лізинг на житло, компенсацію оренди за винайм житла;

- професійна підготовка за міжнародними стандартами;

- перспектива кар'єрного росту;

- можливість отримання юридичної освіти навчаючись на заочній формі навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських.

Шановні шукачі роботи!

З питання працевлаштування на зазначені посади Ви можете звертатися до місцевих центрів зайнятості або до підрозділів кадрового забезпечення місцевих відділів (відділень) Головного управління Національної поліції в Херсонській області зазначених районів (міст) у термін з 22 липня по 06 серпня 2021 року.

 

Анонс/Подія: 
Анонс події