Херсонський обласний центр зайнятості оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» ( далі Заклад).

Місце розташування Закладу: проспект Перемоги, 7А, м. Нова Каховка, 74907

Посадові обов’язки директора:

-  організовує діяльність Закладу;

- організовує здійснення професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних, які спрямовані на здобуття та удосконалення професійних знань, умінь та навичок, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці за робітничими професіями за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття для подальшого працевлаштування.

-  забезпечує організацію освітнього процесу, функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та здійснення контролю за виконанням освітніх програм;

-   формує педагогічний колектив та створює необхідні умови для методичної та творчої роботи педагогічних працівників і слухачів, використання і впровадження ними прогресивних форм і методів здобування освіти, розвитку інноваційної діяльності;

-   вирішує питання фінансово-господарської діяльності закладу;

 -  здійснює інші повноваження, визначені законодавством, статутом та контрактом.

Умови оплати праці:

- Посадовий оклад – 6451,50 грн;

- Інші виплати, надбавки, премії передбачені законодавством.

Кваліфікаційні вимоги:

-  вільне володіння державною мовою;

 - вища освіта другого рівня за ступенем магістра (спеціаліста);

-  стаж роботи на керівних посадах системи професійної (професійно-технічної) освіти чи у галузі економіки, для якої здійснюється підготовка робітничих кадрів у цьому закладі освіти, не менше трьох років;

 - моральні якості і фізичний стан , що дає змогу виконувати обов’язки  директора Закладу.

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, кінцевий строк і місце  їх подання:

-   заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-   автобіографія;

-   копія паспорта громадянина України або ID-картки;

-   копія документа про вищу освіту не нижче  ступеня магістра (спеціаліста);

-   копія трудової книжки;

-   довідка про відсутність судимості.

 Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості в тому числі і програму розвитку Закладу на середньострокову перспективу.

 Зазначені документи кандидати подають особисто до конкурсної комісії до 23 серпня 2020 року   за адресою: м. Херсон, вул. Стрітенська, 7А, кабінет 23.

Дата та місце початку конкурсного відбору, його тривалість:

До початку співбесіди кандидати на посаду на загальних зборах трудового колективу (проспект Перемоги, 7А, м. Нова Каховка ) представляють програму розвитку Закладу на середньострокову перспективу (ліміт виступу до 15 хв). Дату проведення зборів конкурсна комісія повідомляє    додатково.

Співбесіда з кандидатами відбудеться о 10:00 3 вересня 2020 року за адресою: м. Херсон, вул. Стрітенська, 7А , Херсонський обласний центр зайнятості.

Загальна тривалість конкурсу не може перевищувати двох місяців з дня його оголошення.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу та приймає документи для участі у конкурсі:

Причина Світлана Іванівна

тел. (0-552) 435 436,

kadry@kheocz.gov.ua  (відділ по роботі з персоналом Херсонського обласного центру зайнятості)

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події