Відповідно до доручення Прем’єр-міністра України О. Гончарука «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами», фахівці Головного управління Держпраці у Херсонській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування, територіальних органів Державної податкової служби, Пенсійного фонду, Державної служби зайнятості, Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та місцевих державних адміністрацій долучилися до інформаційної кампанії.

Учасники кампанії забезпечать проведення із суб’єктами господарювання Херсонщини, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування, інформаційну та роз’яснювальну роботу про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин, у тому числі шляхом безпосередніх візитів за місцем здійснення господарської діяльності.

Інформаційна кампанія триватиме до 31.01.2020.

Шановні роботодавці! Головне управління Держпраці у Херсонській області закликає дотримуватися вимог трудового законодавства: легалізувати трудові відносини зі своїми працівниками у найкоротший термін, щоб уникнути фінансових санкцій. Використання незадекларованої праці — грубе порушення трудового законодавства.

Нагадуємо, відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

За кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат, яка з 01.01.2020 становить 141 690 гривень.

Анонс/Подія: 
Подія