12 червня 2019 року о 09. 30 у Скадовському районному будинку культури ім. Шевченка (вул. Маріїнська, 66, м. Скадовськ, Херсонська обл.) відбудеться урочистий фінал міжрегіонального інноваційного проекту з профорієнтації учнівської молоді «ПрофіКемп» (далі Проект) – міжрегіональний масовий захід з профорієнтації учнівської молоді «Туристичний ПрофіКемп».

Метою Проекту є привернення уваги молоді до перспективного напряму економічного розвитку держави у сфері туризму, орієнтації на вибір професій, затребуваних на ринку праці.

Під час фінальних змагань зустрінуться команди учнівської молоді Херсонської, Закарпатської, Львівської та Рівненської областей.

У рамках заходу відбудеться виставка сувенірної продукції та відеопрезентації реалізації проекту в регіонах-учасниках, виступи команд-фіналістів і церемонія нагородження переможців.

Для ЗМІ буде проведена прес-конференція за участю організаторів Проекту.

На загальнодержавному рівні угоду про впровадження «ПрофіКемпу» погоджено керівництвом Державної служби зайнятості (Центрального апарату), Національної бібліотеки України для дітей і відповідним департаментом Міністерства освіти і науки України.

Представників ЗМІ просимо акредитуватися  до 06 червня 2019 року  за тел.: (0552) 43-54-33, моб. 0950470878

Відділ інформаційної роботи Херсонського обласного центру зайнятості

 

 

Анонс/Подія: 
Анонс події