31 жовтня 2018 року , розпочала свою дію програма для молоді  Херсонщини «Skills Lab: успішна кар’єра». Це спеціальна програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є затребуваними на сучасному ринку праці.

Участь у старті програми взяла заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Португальська. «Кожна молода людина замислюється над своїм майбутнім, прагне щось творити, працювати і жити цікаво. І наша мета допомогти молоді влитися в процес суспільного життя нашого міста, країни», - зазачила Н.Португальська.

Програма розрахована для людей 16-35 років, які проживають у м. Херсон чи області, і які шукають чи хочуть змінити свою роботу. Тривалість програми два місяці, протягом яких учасники та учасниці дізнаватимуться відповіді на питання:

- Де шукати роботу своєї мрії?

- Як зробити взірцеве резюме?

- Що потрібно для успішної співбесіди?

- Як раціонально планувати робочий час, щоб досягати успіху?

- Що таке критичне та дизайн мислення, і чому це важливо?

 

Довідково: Організатори: Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» , Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine за підтримки Мiнiстерство молоді та спорту України.

Місцеві партнери: Херсонський обласний центр зайнятості, Управління молоді та спорту Херсонської міської ради. Інформаційний партнер: Фонд громади міста Херсон "Захист"

 

Анонс/Подія: 
Подія