Херсонська обласна служба зайнятості щороку вивчає потребу роботодавців у тимчасових роботах, щоб запропонувати її херсонцям, значну кількість яких можливо використовувати для вторинної зайнятості студентської молоді. Чимало молодих людей, розмірковуючи про літо, мріють насамперед про можливість не тільки відпочити, але й підзаробити. Це можливо здійснити за допомогою інформаційного Банку тимчасової зайнятості. Інформація про потребу в працівниках поновлюється двічі на місяць.

Потреба роботодавців в тимчасових працівниках на сьогодні складає понад 200 робочих місць. Здебільшого це роботи в рекреаційних зонах області з обслуговування відпочиваючих та у сільському господарстві. Із загальної кількості потреб у тимчасових працівниках 56 вакансій з наданням житла та харчування. Заробітна плата, яка пропонується роботодавцями становить від 3723 грн. до 8000 грн.

Банк потреби в тимчасових працівниках вже сформовано та розпочато роботу з підбору працівників для виконання таких робіт. Тому є можливість працевлаштуватися та реально заробити кошти.

 

Шановна молодь! Звертайтеся до найближчого центру зайнятості та використовуйте можливість тимчасової зайнятості у літній період!

 

Також, дані про потребу в тимчасових працівниках надаються департаменту освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, обласному центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді, обласному молодіжному центру праці, Херсонському державному університету, Херсонському національному технічному університету, Херсонському державному аграрному університету, Херсонському політехнічному коледжу.

Анонс/Подія: 
Подія