30.07.2020 | 14:31

Попри те, що в умовах карантину є свої «бар’єри» та перешкоди, спеціалісти Чаплинської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості намагаються працювати на упередження в частині задоволення потреб роботодавців. Адже вчасна та якісна комплектація кадрів на підприємствах, це одне із головних завдань служби зайнятості.

З вересня поточного року у Чаплинському районі стартує новий проєкт – створення пересувних відділень Укрпошти. Селами району почнуть курсувати п’ять екіпажів, які на чолі з начальником пересувного відділення, будуть надавати увесь спектр послуг місцевим жителям. Але для цього потрібно сформувати такі екіпажі з досвідчених, комунікабельних та креативних фахівців.

Саме для цього Чаплинська районна філія ХОЦЗ була ініціатором та організатором проведення 29 липня онлайн-вебінару «Презентація роботодавця», учасниками якого були не лише потенційні претенденти на посади керівника відділення, водія та листоноші, а й фахівці філії обласного центру зайнятості.

З перших вуст слухачі отримали детальну, розширену інформацію щодо вимог до вакансій, умов праці, періоду навчання та можливості працевлаштування у оновленій, забезпеченій сучасними технологіями, мобільній Укрпошті.

Інтерес учасників та жвава дискусія у залі говорить про те, що проєкт в дію вступить вчасно, і усі екіпажі вийдуть на об’єкти у повному складі.

Тож побажаємо екіпажам «знайти» одне одного, отримувати задоволення від роботи та вдячність від клієнтів.