07.11.2023 | 21:56

Заступник начальника управління - начальник відділу сприяння зайнятості Херсонського обласного центру зайнятості Тетяна Загоруйко зустрілася онлайн з працівниками органів пробації Херсонської області.

Зустріч мала на меті координацію спільної діяльності щодо працевлаштування осіб, які перебувають на обліку в Центрі пробації.

Тетяна Загоруйко ознайомила пробаціонерів із комплексом послуг, новітніми електронними сервісами служби зайнятості. Розповіла про умови реєстрації, отримання статусу безробітного, права та обов’язки безробітних. Окремо зазначила про можливість проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації даної категорії осіб. «Кожен, хто звертається до служби зайнятості, отримує спектр послуг, який направлений на кінцеву адресну мету – працевлаштування», - наголосила вона.

Спільними зусиллями було обговорено алгоритм дій щодо надання допомоги у працевлаштуванні умовно засуджених осіб й подальшої співпраці працівників органу пробації та Херсонської обласної служби зайнятості.