23.05.2023 | 16:58

ПРЕСАНОНС

 

25 травня поточного року у місті Одеса на території і у приміщеннях державного навчального закладу «Одеський Центр професійно-технічної освіти ДСЗ» відбудеться Міжрегіональний ярмарок вакансій.

Організатори події Одеський, Донецький і Херсонський обласні центри зайнятості.

У сегменті Херсонської області будуть представлені різногалузеві підприємства і установи, що мають потребу у працівниках, зокрема навчальні заклади Херсону, підрозділи херсонської дистанції залізниці, місцеве управління надзвичайних ситуацій, військові частини, УКРПОШТА тощо.

Презентації більшості вакансій проведуть представники роботодавців. Відвідувачі отримають інформацію про діяльність підприємства, актуальні вакансії, умови і режим роботи, вимоги до претендентів на працевлаштування, рівень матеріального забезпечення тощо.

Окрім того кілька громадських організацій рекламуватимуть послуги і програми, що вони пропонують ВПО, зокрема херсонцям, які тимчасово проживають в Одесі.

В межах заходу фахівці херсонської обласної служби зайнятості презентуватимуть активні програми для населення: ваучери на професійне навчання і мікрогранти на започаткування або відновлення підприємницької діяльності.

 Оскільки Ярмарок проходитиме у приміщеннях ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» учасники матимуть нагоду побачити найновіше устаткування і обладнання, на якому навчаються курсанти, поспілкуватися з викладачами, дізнатися про особливості профосвіти дорослих й сучасні підходи до навчання, запровадженого в навчальних закладах служби зайнятості – на власні очі пересвідчаться у перевагах профнавчання за сприяння служби зайнятості.

Відвідати Міжрегіональний ярмарок вакансій запрошуються херсонці, що тимчасово проживають у Одесі, а також одесити, які мають потребу у роботі.

Термін проведення Ярмарку:  12.00 – 14.00

Адреса ДНЗ «Одеський ЦПТО ДСЗ»: вул. Іцхака Рабіна, 18-а

Контактні телефони: для населення +38(099) 2451463,  для роботодавців +38(066) 7773903