27.04.2023 | 16:06

Основні тези виступу торкалися особливостей надання послуг з пошуку роботи в умовах війни, важливості співпраці обласної служби зайнятості і територіальних громад та мотивації населення до започаткування й розвитку бізнесу у регіоні. У деталях розмови очільник Херсонського ОЦЗ наголошував на необхідності підвищення активності у реалізації урядових програм, зокрема щодо

- організації суспільнокорисних робіт за програмою «Армія відновлення»,

- урядового проекту «єРобота», пов’язаного з наданням мікрогрантів за програмою «Власна справа»,

- програмою «Рука допомоги», направленої на здобуття економічної самостійності малозабезпечених сімей через отримання грантів на організацію підприємництва.

«Тільки поглиблення співпраці держаних установ і територіальних громад може гарантувати вирішення завдань, пов’язаних з створенням нових робочих місць, відновленням інфраструктури територій та – відповідно – наповненням бюджетів громад і держави у цілому», – зробив висновок Євгеній Єрашов.

У кінці виступу він подякував голові Херсонської обласної військової адміністрації Олександру Прокудіну за можливість організації і проведення зустрічі з головами територіальних громад (з використанням засобів телекомунікації).