24.02.2016 | 13:21

 

Традиційно щороку наприкінці зими місто Херсон збирає сільгосптоваровиробників та працівників аграрної сфери для того, щоб спільно обговорити шляхи вирішення ряду питань, від яких залежить подальший розвиток галузей агропромислового комплексу, головними з яких є виробництво високоякісної продукції та добре організована система її збуту.

Так, 18 лютого, в рамках агропромислової виставки «Фермер-2016» відбулася конференція «Перспективи збуту вітчизняної сільгосппродукції на внутрішніх та зовнішніх ринках».

У роботі конференції взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, бізнесу, переробних підприємств, провідні аналітичні компанії, сільськогосподарські кооперативи та фермери. На захід були запрошені і безробітні Херсонського міського центру зайнятості, які планують відкрити власну справу, а також керівники підприємства, які займаються вирощуванням та переробкою сільгосппродукції, це ТОВ «Глобал-інвест», «ТОВ «Плодоовочевий комбінат», ТОВ «Продагросервіс».

Під час конференції розглядалися питання збільшення прибутковості підприємств, запровадження сучасних інноваційних технологій у сільському господарстві та розширення ринків збуту сільськогосподарської продукції, підвищення результативності та ефективності залучення інвестицій тощо.

Саме ці питання-відповіді стануть у нагоді майбутнім підприємцям під час роботи над бізнес-планами та допоможуть врахувати ризики майбутнього бізнесу.