12.04.2021 | 10:15

Херсонська обласна служба зайнятості співпрацює з роботодавцями задля підвищення рівня зайнятості населення області. Протягом січня-березня від підприємств, організацій та установ до центрів зайнятості області надійшло 5,1 тисяч вакансій. За статистичними даними, у середньому, на кожне вільне робоче місце претендувало 7 осіб, які шукали роботу.

За інформацією директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова протягом І кварталу 2021 року послугами обласної служби зайнятості скористались 20,3 тисячі осіб. Чисельність безробітних, які отримували допомогу по безробіттю, становила 18,2 тисячі осіб, що на 36% більше минулорічного показника. Видатки з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття на виплату допомоги по безробіттю склали 117312,1 тисяч гривень.

Незважаючи на складний період, пов'язаний з карантинними заходами, у січні-березні поточного року до продуктивної зайнятості вдалося повернути 2,7 тисяч осіб. З них 23 безробітних працевлаштовані на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування. До участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру було залучено 587 осіб з-поміж безробітних.

Протягом зазначеного періоду 1,6 тисяч безробітних отримали професію, перенавчились або підвищили свою кваліфікацію за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Видатки склали 2487,8 тисяч гривень. Переважна більшість тих, хто закінчив навчання, - працевлаштовані.

Наразі послугами служби зайнятості користуються 14,3 тисячі зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.