05.04.2017 | 11:05

Центри зайнятості Херсонської області проводять відповідну роботу щодо забезпечення зайнятості демобілізованих військовослужбовців: здійснюють пошук підходящої роботи, проводять зустрічі з роботодавцями та презентації кандидатів на вакантні посади.

За період з 01.01.2015 року по 31.03.2017 року до центрів зайнятості Херсонської області звернулися 2011 демобілізованих військовослужбовців-учасників антитерористичної операції.

На Херсонщині продовжується робота в частині реалізації соціально-направленого проекту щодо організації громадських робіт з інформування населення з недопущення порушень громадського порядку, так звані «Шерифи».

«Набір активістів здійснюється з числа суспільно активних безробітних громадян, - зазначив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов. - В першу чергу ставка робиться на демобілізованих військовослужбовців із зони проведення АТО, адже це посилює рівень довіри громадськості до такого інструктора». Так, з початку поточного року, 21 «шериф»-демобілізований військовослужбовець із зони проведення АТО вже залучений до відповідних громадських робіт в області.

З метою підвищення конкурентоспроможності даної категорії безробітних та прискорення їх працевлаштування 228 осіб безкоштовно пройшли професійне навчання.

У разі відсутності підходящої роботи для демобілізованих військовослужбовців центрами зайнятості проводиться систематична робота щодо скерування їх до заняття підприємницькою діяльністю. Проведення спеціалізованих семінарів із запрошенням успішних підприємців та спеціалістів організацій, які опікуються цими питаннями, дає змогу безробітним оволодіти знаннями, що необхідні для ведення бізнесу. До участі у таких семінарах, протягом 01.01.2015 – 31.03.2017 років, були залучені 825 учасників АТО, проходили навчання 84 особи. 83 безробітних вже отримали одноразову допомогу по безробіттю для здійснення підприємницької діяльності.