оп
21.12.2018 | 11:32

21 грудня 2018 року з нагоди відзначення 28 річниці створення Державної служби зайнятості відбулись урочисті збори трудового колективу Херсонської обласної служби зайнятості.

Директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов привітав присутніх із цією подією і зазначив: «Державна служба зайнятості за час свого існування пройшла непростий шлях. Сьогодні наша служба удосконалюється і змінює підходи в роботі, щоб відповідати вимогам часу. Наша головна мета, аби кожен українець мав гідну роботу, а роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами. Ми й надалі разом з нашими соціальними партнерами будемо вирішувати проблеми зайнятості населення, а запорукою успішного виконання наміченого є професіоналізм та старанність кожного працівника нашої служби».

За сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання завдань, пов’язаних з реалізацією державної політики зайнятості в Україні, соціального захисту від безробіття та з нагоди 28 річниці створення Державної служби зайнятості кращі фахівці Херсонської обласної служби зайнятості були відзначені Подяками Комітету Верховної ради України, Подякою Міністерства соціальної політики України, Почесними грамотами та Подяками Державної служби зайнятості (ЦА), Почесними грамотами та подяками Херсонської обласної державної адміністрації, Подяками Херсонського обласного центру зайнятості.

         Також були вручені свідоцтва про занесення на «Дошку пошани Херсонського обласного центру зайнятості «Успіх обирає професіоналів».