21.12.2023 | 22:27

Сьогодні Державній службі зайнятості виповнюється 33 роки. За цей час ми навчилися долати нові виклики, приймати мудрі, виважені рішення прагнучи допомогти тим, хто цього потребує. Служба зайнятості невпинно розвивається, удосконалюючи шляхи співпраці з роботодавцями та соціальними партнерами. Завдяки щоденній кропіткій роботі працівників служби зайнятості тисячі громадян знаходять роботу, навчаються, набувають професійних знань та навичок, започатковують власний бізнес.

З нагоди свята до Херсонського обласного центру зайнятості завітав начальник Херсонської обласної військової адміністрації – Прокудін Олександр Сергійович. Він поздоровив та подякував працівникам служби за людяність, професіоналізм, готовність завжди підтримати та допомогти. За сумлінну працю найкращі з кращих наших працівників були нагороджені відзнаками Державного центру зайнятості та Херсонської обласної військової адміністрації.

Колектив Херсонської обласної служби зайнятості вітає всіх колег зі святом та бажає міцного здоров’я, мирного неба над головою, родинного тепла й затишку!