03.06.2016 | 14:21

З метою інформування клієнтів служби зайнятості щодо порядку відбору громадян України на військову службу за контрактом, порядку її проходження та перспектив, переліку вакантних посад у військових частинах Збройних Сил України в інформаційних секторах міських, міськрайонних та районних центрів зайнятості області розміщені відповідні рекламно-агітаційні матеріали.

Під час індивідуальної роботи з кожним клієнтом служби зайнятості здійснюється інформування з даного питання, а осіб, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом, інформують про необхідність звернення до військового комісаріату. На інформаційних семінарах із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці регіону спеціалісти центрів зайнятості доводять перелік вакантних посад на військову службу.

В кожному міському та районному центрах занятості створені офіси для укладання контрактів зі Збройними Силами України, а саме, облаштовані робочі місця, визначені відповідальні особи з числа фахівців центрів зайнятості, розроблені та погоджені з військовими комісарами графіки чергувань їх представників для укладання контрактів.

Протягом 2016 року центрами зайнятості області за участю військових комісарів проведено 92 інформаційні семінари з орієнтації на військову службу за контрактом, в яких взяли участь 1397 осіб, 3 ярмарки вакансій для 62 безробітних та 14 міні-ярмарок вакансій, в яких взяли участь 133 безробітних.

Херсонським міським центром зайнятості у лютому-квітні спільно з міським (об’єднаним) військовим комісаріатом проведено 4 семінари щодо умов вступу на контрактну службу до Збройних Сил України, в яких брало участь 82 особи. За результатом роботи 7 осіб уклали контракти на проходження військової служби.

 

Джерело: офіційний сайт ХОДА