24.01.2022 | 11:16

Демобілізований учасник бойових дій на сході України Вадим Харонов у липні 2021 року звернувся до Херсонського міського центру зайнятості за допомогою у працевлаштуванні, бо знав, що тут його вислухають та допоможуть. Чоловік був зацікавлений знайти роботу в найкоротші терміни.

На співбесіді з кар’єрним радником Вадим Харонов розповів, що має досвід роботи на будівництві - може виконувати різні роботи з ремонту будівель, працював муляром та робітником з комплексного обслуговування й ремонту будинків. Разом з кар’єрним радником розробили індивідуальний план працевлаштування, де були визначені напрямки спільної роботи.

Чоловік намагався швидше адаптуватися до мирного життя, не хотів засиджуватись вдома та активно шукав роботу. Як разом з кар’єрним радником, так і самостійно аналізував ринок праці міста.

У грудні до центру зайнятості надійшла вакансія від ТДВ «Херсонський маслозавод» на посаду робітника з комплексного обслуговування й ремонту будівель. Кар’єрний радник запропонував її чоловікові. Після співбесіди з роботодавцем та ознайомленням з виробництвом з 29 грудня пана Вадима прийняли на роботу.

Тож в новий рік Вадим Харонов увійшов впевнено, як працююча людина.