оп
11.02.2019 | 09:33

На сьогоднішній день сільський зелений туризм, як одна з форм активного відпочинку, стає все популярнішим в Україні.

Голопристанський район славиться історичним минулим, багатий неповторними ландшафтами і найголовніше – гостинними людьми, що і є ідеальним простором для туризму.

07 лютого 2019 року в приміщенні районної державної адміністрації під головуванням очільниці РДА Тетяни Гасаненко проведена розширена нарада з питань формування туристичного шляху в рамках реалізації проекту "Соляна дорога".

На заході була присутня директор Голопристанського міськрайонного центру зайнятості Ірина Зленко. Вона  зазначила: «Розвиток туризму – це реальне вирішення питання зайнятості населення, особливо в сільських районах зі значним надлишком робочої сили, де переважна більшість мешканців не працює. Багато з них у пошуках роботи звертається за допомогою до служби зайнятості. Працевлаштування мешканців сіл залишається складним питанням. Тому служба зайнятості шукає можливості для самозайнятості цих людей».

Також директор міськрайоного центру зайнятості наголосила, що з метою залучення безробітних громадян до підприємницької діяльності у сфері зеленого туризму служба зайнятості готова надати комплекс послуг – інформаційних і консультаційних для визначення рівня придатності для підприємницької діяльності, а також допомогти в складанні бізнес-плану.

Присутні підтримали ідею створення туристичного кластеру "Соляна дорога" шляхом об'єднання туристичних об'єктів Голопристанського району в один туристичних продукт.