оп
07.02.2019 | 14:07

06 лютого 2019 року директор Горностаївської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Антоніна Сулімовська взяла участь у нараді директорів закладів освіти Костянтинівської ОТГ Горностаївського району.

На заході Антоніна Сулімовська звернула увагу присутніх на проведення спільної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю, зокрема, введення інноваційних форм в роботу з учнями.

Однією з яких є онлайн платформа для профорієнтаційного консультування «Моя професія: консультаційна мережа», яка створена із метою наближення профорієнтаційних послуг центрів зайнятості для всіх, хто планує свій професійний шлях.

Директор районної філії ХОЦЗ ознайомила присутніх, що учні в зручний для них час мають можливість пройти тестування за допомогою онлайн платформи, тим самим продіагностувавши власні схильності, здібності та краще зрозуміти свої професійні інтереси, що в майбутньому допоможе у виборі професії.

Керівник Горностаївської районної філії ХОЦЗ зазначила, що спеціалісти з профорієнтації й надалі будуть співпрацювати з навчальними закладами району, для сприяння професійній сомореалізації учнів у майбутньому.