27.09.2016 | 12:36

Сьогодні, 27 вересня, у приміщенні обласного центру зайнятості відбулася зустріч директора обласної служби зайнятості Євгенія Єрашова з шукачами роботи. З метою орієнтації їх до активного пошуку роботи був організований семінар за темою «Мотивація безробітних до самозайнятості».

Під час свого виступу на семінарі Є.Єрашов торкнувся питань соціально-економічного становища в Україні в цілому та реальної ситуації на ринку праці області, розповів про його динаміку, проблеми та зазначив шляхи їх вирішення.

Окремим блоком директор зупинився на питаннях сьогодення за темою «Державна служба зайнятості України: сучасна рекрутингова установа». Є.Єрашов відзначив багаторічний досвід державної служби зайнятості в частині надання послуг роботодавцям та шукачам роботи, більш докладно розповів про активні програми та інноваційні проекти обласної служби зайнятості для збалансування попиту і пропозиції на регіональному ринку праці.

Окрім того, Євгеній Єрашов відзначив важливість профорієнтаційної роботи та можливість скористатися послугами з профнавчання. «Сьогодні конкурентоспроможність кваліфікованих працівників – основна вимога ринку праці. – зазначив директор. - І це дійсно європейський підхід, адже вчитися ніколи не пізно, це реальна можливість отримати нову професію, нову роботу».