06.12.2018 | 14:36

29 листопада та 03 грудня в Херсонському міському центрі зайнятості були проведені семінари за участю осіб з інвалідністю. Гостями та учасниками заходів стали начальник відділу з питань соціального захисту населення Суворовської районної у місті Херсоні ради Микола Агеєнко, заступник директора обласного відділу Фонду соціального захисту інвалідів Лілія Осипова, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Херсонського міського центру надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Куценко.

Мета цих зустрічей – привернути увагу до проблем наших співвітчизників, які мають інвалідність, висвітлити особливості законодавства для зазначеної категорії населення та допомогти повернутись їм до активного суспільного життя.

Учасників семінарів ознайомили із переліком громадських організацій, які здійснюють допомогу та підтримують осіб з інвалідністю.

У всіх учасників заходів склалася спільна думка про те, що тільки завдяки спільним зусиллям можливо досягти позитивних результатів, тому що лише плідне співробітництво всіх соціальних партнерів забезпечить ефективність вирішення державних завдань щодо забезпечення права особи з інвалідністю на гідну працю.