08.12.2016 | 15:02

Сьогодні Владислав Мангер провів робочу нараду з питання залучення екологічного патруля до участі в контрольних заходах за дотриманням мораторію на вирубку лісів і лісосмуг у Херсонській області. В обговоренні взяли участь представники Головного управління Національної поліції у Херсонській області, обласного центру зайнятості та обласної ради.

Патруль буде працювати в районах, які мають лісові насадження, і контролюватиме дію мораторію. У ході обговорення питання було визначено за необхідне підготувати план дислокації відповідних патрулів, у розрізі населених пунктів і територій, та провести зустрічі із сільськими, селищними головами з метою забезпечення їх взаємодії з екологічним патрулем і дільничними інспекторами. Керівникам органів місцевого самоврядування сільських та селищних територій будуть надані фахові рекомендації щодо координації зазначеної роботи на місцях та інформування про її результати органів влади обласного рівня.

Вже на наступному тижні пройдуть спеціальні навчання для працівників екологічного патруля, а відразу по їх закінченні патруль розпочне роботу.

Нагадуємо, на останній сесії обласної ради, що відбулася 18 листопада, депутати проголосували за встановлення мораторію на вирубку лісів та лісосмуг у Херсонській області. Мораторій діятиме до 30 квітня 2017 року.

 

 

Джерело:офіційний сайт Херсонської обласної ради