17.02.2022 | 09:59

З початку дії «Електронного кабінету роботодавця» цим сервісом скористалось більше ніж 6000 підприємств, що свідчить про актуальність та простоту сервісу в користуванні.

Користуючись ним можна звітувати службі зайнятості в режимі онлайн. Роботодавець має змогу переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що зареєстровані в центрі зайнятості, історію направлень центром зайнятості працівників, виконання договорів на громадські та на роботи тимчасового характеру, здійснити добір працівників шляхом перегляду резюме. Подати та переглянути відповідні звіти, зареєструвати вакансію.

Цікаво? Тоді створюйте свій власний електронний кабінет. Це просто!

Для цього зверніться до центру зайнятості, повідомте адресу електронної пошти, сформуйте логін та пароль, за допомогою яких авторизуйтесь та отримайте доступ до послуги на сайті Державної служби зайнятості http://www.dcz.gov.ua

За декілька кліків ви отримаєте персональне автоматизоване робоче місце, працювати в якому можно з будь-якого комп’ютера, підключеного до мережі Інтернет, а також з мобільного телефону.

Раніше ми повідомляли:

Зареєструй вакансію власноруч. Покрокова інструкція для роботодавця.