28.09.2016 | 14:30

Для обговорення питання щодо потреби органів соціального захисту в залученні безробітних до громадських робіт з оформлення житлових субсидій та шляхів їх фінансування директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов зустрівся з Геннадієм Причиною, директором Департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації. «Організація оплачуваних громадських робіт – один із пріоритетних напрямків роботи обласної служби зайнятості, - зазначив Є.Єрашов. - І це дійсно реальна допомога і суспільству, і шукачам роботи».

Результатом зустрічі стала визначена додаткова потреба щодо проведення таких громадських робіт у розрізі районів та міст на Херсонщині. Загалом в області прогнозується 54 робочих місця, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів місцевих бюджетів та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (співфінансування).

 

Додатково: протягом січня-серпня 2016 року в області на громадські роботи з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій та роботи з документацією було залучено 153 безробітних осіб. На умовах співфінансування за рахунок коштів місцевих бюджетів та коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття працювали на таких громадських роботах 147 безробітних осіб та 6 осіб –стовідсотково за рахунок коштів місцевих бюджетів.