16.08.2016 | 11:24

На Херсонщині протягом 6 років триває робота соціально спрямованого проекту щодо запобігання порушень громадського порядку. За цей період 1055 безробітних осіб були працевлаштовані на спеціально створені тимчасові робочі місця для участі в оплачуваних громадських роботах інструкторами з інформування населення, так звані «шерифи». Про це було зазначено під час прес-конференції на тему: «Зберегти мир та спокій у громаді допоможуть херсонські «шерифи»!», де спікерами виступили перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова та директор Херсонського обласного центру зайнятості Євген Єрашов.

«Враховуючи невідкладну потребу у формуванні в громаді спільної відповідальності за безпеку та спокій в суспільстві виникла нагода в активізації цієї роботи у Чаплинському, Каланчацькому та Генічеському районах області. Планується залучити до цих видів робіт понад 100 безробітних», – підкреслив Євген Єрашов.

Він також наголосив, що потенційні учасники, а це в першу чергу демобілізовані бійці АТО та інші безробітні, пройдуть професійний відбір, короткострокове навчання де, окрім надання базових знань, їх навчать спілкуванню з людьми для знаходження шляхів мирного врегулювання конфліктів. Фінансування даних видів робіт здійснюється за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття та місцевих рад.

«Зараз Чаплинський районний центр зайнятості вже видав направлення на цей вид робіт 5

безробітним, з них 4 – учасники АТО, 1 – демобілізований військовослужбовець. Каланчацький районний центр зайнятості видав направлення 2 безробітним та підібрав ще 4. Триває підбір безробітних і у Генічеському районі», – поінформував Євген Єрашов та наголосив, що нинішня ситуація потребує активізації зусиль для її вирішення.

Валентина Січова відзначила своєчасність і актуальність проекту та як представник обласної влади висловила підтримку у проведені заходів щодо його реалізації: «Завдяки наполегливій, щоденній праці, в області створено та реалізується соціальний проект, який необхідний для суспільства. І справа не тільки в тому, що потрібно працевлаштувати демобілізованих та інших, а й створити команду «шерифів», яка буде допомагати забезпечувати спокій мешканцям нашої області».

 

Джерело: офіційний сайт ХОДА