05.10.2016 | 10:26

 

Херсонська обласна служба зайнятості розпочинає роботу з підбору працівників на новостворені робочі місця, їх створення передбачено Меморандумами про співпрацю та партнерство, підписання яких відбулось у рамках ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Про це повідомив директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов під час свого виступу на Форумі.

«Задача служби зайнятості полягає в тому, щоб спрацювати на перспективу, щоб ці робочі місця були укомплектовані вчасно працівниками з нашої області. Я вас запевняю, що на Херсонщині є працівники, які бажають працювати і мають високий рівень кваліфікації. Служба зайнятості гарантує якісне укомплектування вакансій з числа місцевих працівників», - зазначив Є.Єрашов.

Обласна служба зайнятості братиме участь у комплектації кадрів для інвестиційних проектів.

Будівництво перевантажувального терміналу компанії «НІБУЛОН» надасть Голопристанському району близько півмільярда гривень, 150 постійних робочих місць і 1,5 тисячі робочих місць під час спорудження. У проекті відкриття швейної фабрики в місті Генічеськ планується працевлаштувати близько 100 осіб. Створення готельно-апартаментного туристичного комплексу передбачає працевлаштування декілька сотень осіб з надання туристичних послуг у місті Скадовськ.

У роботі Форуму, що відбувся на початку жовтня у м. Нова Каховка, взяли участь представники бізнесу та дипломати, які завітали з 15 країн: Угорщини, Румунії, Польщі, Швейцарії, Швеції, Білорусі, США, Канади, КНР, Малайзії, Македонії, Казахстану, Іраку, Південноафриканської Республіки, Туреччини, які підписали низку інвестиційних проектів щодо розвитку Херсонської області.

Завдяки злагодженій та системній роботі покращиться інфраструктура Херсонщини, будуть створені додаткові робочі місця, підвищиться рівень життя людей до європейських стандартів.