03.10.2016 | 11:17

На Херсонщині у місті нова Каховка завершив роботу ІХ Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», учасники якого понад 300 іноземних та українських представників торгових представництв і великих компаній, інвестори, бізнесмени, дипломати, державні посадовці, міжнародні організації і мас-медіа.

Херсонська обласна служба зайнятості також взяла участь у цьому заходу. Під час роботи Форуму директор обласної служби зайнятості Євгеній Єрашов особисто зустрівся з народними депутатами України, керівниками влади та представниками потужних підприємств. Керівник служби зайнятості обговорював з високопосадовцями напрями співпраці.

У рамках роботи Форуму проходили круглі столи за різними напрямами. У роботі круглого столу за темою «Бізнес-клімат: від визначення проблем до конкретних кроків» взяв участь Є.Єрашов. Під час свого виступу директор обласної служби зайнятості зазначив роль служби зайнятості у підтримки малого бізнесу, запропонував представникам бізнесу скористатися послугами служби зайнятості у підборі кваліфікованих працівників на перспективу, використовуючи підвищення кваліфікації майбутніх працівників.

«У перспективі покращення інвестиційного клімату та залучення нових інвестицій призведуть до створення підприємств, які будуть конкурентоздатними не лише в Україні, а і в Європі. Як результат – будуть створюватися нові висококваліфіковані робочі місця з гідними умовами та оплатою праці, - зазначив Євгеній Єрашов. - Наша задача полягає в тому, щоб ці робочі місця були укомплектовані працівниками з нашої області. Я вас запевняю, що на Херсонщині є працівники, які бажають працювати і мають високий рівень кваліфікації. Служба зайнятості гарантує якісне укомплектування з числа місцевих працівників».

Доповідь керівника служби зайнятості викликала зацікавленість та підтримку присутніх роботодавців.

На заході був представлений інформаційний стенд з матеріалами, де відображалась участь обласної служби зайнятості у процесі створення нових робочих місць в частині укомплектування потреби роботодавців кваліфікованими робітниками та спеціалістами.