26.10.2016 | 13:30

Відразу три об’єднані територіальні громади Херсонщини – Кочубеївська, Музиківська та Асканійська - залучені до програми DOBRE (Конкурсу з підтримки розвитку об’єднаних громад України).

Під час підготовчої роботи до конкурсу директор Херсонського обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов особисто зустрічався з Олександром Лейбзоном, головою Музиківської сільської ради та Віталієм Свінціцьким, головою Асканійської селищної ради.

Керівник обласної служби зайнятості звернув увагу очільників влади на важливий акцент для участі у Проекті - створенні постійних нових робочих місць, в т.ч. з охорони громадського порядку. Є.Єрашов підкреслив роль обласної служби зайнятості в частині укомплектування вільних робочих місць з числа безробітних осіб. Обговорювалися питання можливості професійного навчання претендентів на роботу, підбору робітничих кадрів з числа безробітних області на перспективну потребу.

Результатом залучення трьох Херсонських громад до міжнародного фінансування стануть нові інфраструктурні об’єкти в сільській місцевості та розвиток цих територій.