10.02.2022 | 11:00

Сьогоднішня історія про жителя Голої Пристані Сергія Тараненка, який в жовтні 2021 року втратив роботу, а за допомогою в працевлаштуванні звернувся до Голопристанського міськрайонного центру зайнятості.

Чоловік за фахом юрист та має чималий досвід роботи у цьому напрямку. У центрі зайнятості пан Сергій отримав інформацію про актуальні вакансії, був учасником різноманітних інформаційних семінарах.

Доречі саме в цей час у Голопристанському міськрайонному центрі зайнятості розпочалася реалізація проекту щодо впровадження нової моделі надання клієнтоорієнтовних послуг центрами зайнятості. Робота центру зайнятості відповідно до зазначеної Моделі передбачає індивідуальний підхід до кожного безробітного, який звертається з метою пошуку роботи, а також тісну співпрацю усіх інституцій, що мають певне відношення до проблем працевлаштування.

Результатом такої співпраці стало працевлаштування Сергія Тараненка на посаду «юрисконсульт» до ХФ ПрАТ "Київ-Дніпровське міжгалузеве підприємство промислового залізничного транспорту".

Чоловік задоволений новою роботою, а колектив підприємства поповнився кваліфікованим, відповідальним фахівцем.