03.12.2018 | 16:05

27 листопада Білозерською районною філією Херсонського обласного центру зайтятості був проведенний масовий профінформаційний захід «Громада в проекції часу. Твоє місце в цьому», який проходив на базі Станіславського закладу повної загальної середньої освіти ім. К.Й. Голобородька за сприяння керівництва Станіславської об’єднаної територіальної громади. Учасниками зустрічі були соціально активне населення, підприємці, роботодавці та учнівська молодь.

Метою заходу було поінформувати про можливості розвитку сільського зеленого туризмузму та смотивувати мешканців сільської місцевості до самозайнятості.

У ході заходу було розглянуто особливості сільського зеленого туризму, умови ведення цієї діяльності в об’єднаній територіальній громаді та вигоди, які отримують від зеленого туризму як сільські мешканці, так і сам турист.

На заході були присутні власник історико-розважального комплексу «Зелені Хутори Таврії» Олександр Долинко та власниця бази відпочинку «Чайка» Галина Долинко, які поділилися власним досвідом створення та розвитку свого бізнесу.

Голова Станіславської об’єднаної територіальної громади Володимир Желуденко наголосив на тому, що громада має велику перспективу у розвитку сільського зеленого туризму, адже володіє дуже міцним фундаментом: природно - ресурсним резервом. А культурна, історична та етнографічна спадщина дарує туристично – рекреаційний потенціал.

Громадський активіст, фрілансер Олег Марчук розповів про своє бачення розвитку сільського зеленого туризму та зацікавив ідеями, які можна втілити в життя.

Начальник відділу рекреації і туризму Національного природного парку «Нижньодніпровський» Сергій Шкарупа презентував один з найцінніших природних заплавно-літоральних комплексів у Європі. Майже 20 км. цього парку розташовано вздовж берегової лінії Станіславської ОТГ, що сприяє розвитку туризму.

На завершення заходу директор Білозерської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Олена Розсуждай звернула увагу присутніх на те, що служба зайнятості завжди готова підтримати та надати весь спектр послуг, що стосується відкриття власної справи: генерування ідеї, складання бізнес-плану, здобуття професій, необхідних для функціонування сільського зеленого туризму, оподаткування бізнесу тощо.