12.10.2021 | 15:59

На фото А.Погрібний з роботодавцем В.Бабіцьким (зліва на право)Попри карантинні обмеження, робота служби зайнятості з працевлаштування клієнтів не зупиняється. Роботодавці шукають працівників, а безробітні роботу.

Як доказ цього історія успішного працевлаштування колишнього військовослужбовця.

Артур Погрібний, учасник бойових дій, звернувся до Великоолександрівської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з метою працевлаштування. Чоловік був дуже вмотивований та хотів якнайшвидше знайти роботу за місцем проживання. Мав бажання працювати водієм автотранспортних засобів, адже мав такий досвід роботи в минулому.

Так, спільно з безробітним кар’єрний радник склав індивідуальний план працевлаштування, в якому було узгоджено перелік активних заходів та послуг центру зайнятості. Детально вивчивши та врахувавши всі можливості та побажання шукача роботи, спеціалісти служби зайнятості розпочали підбір відповідної вакансії.

Через деякий час до районної філії надійшла вакансія водія автотранспортних засобів від ПСП «Щедрий Лан». Тож Артура Погрібного відразу  запросили на особисту зустріч з роботодавцем. За результатами співбесіди чоловік, згодом, приступив до роботи.

Артур дуже задоволений, адже в нього з'явилась робота, а отже й  впевненість в завтрашньому дні, а разом з цим - соціальний захист та фінансова стабільність.