01.09.2016 | 14:40

Сьогодні 1 вересня! То ж зі святом першого дзвоника привітали учнів загальнонавчальних закладів міста керівництво та фахівці Херсонського міського центру зайнятості. Для випускників це одинадцятий і останній «перший дзвоник» у стінах школи. Час плине швидко і питання самовизначення вже найближчим часом стане одним із головним для всіх випускників.

Сьогоднішні старшокласники – це наші майбутні будівельники держави. І немає значення які посади вони займуть, кожен на своєму місці – будівельник економіки і життя нашої країни. Молодь – потенціал держави. Задача, яка на сьогодні має стати першочерговою для всіх - це дати школярам можливість вибрати ті професії, які цікаві для них і необхідні країні. Аби не шукали вони кращої долі на чужині, а мали можливість гідно жити та працювати на Батьківщині.

«Профорієнтація школярів має достатньо велике значення і для школярів, і для ринку праці. Тому, що кадровий склад майбутніх підприємств – це ви –  сьогоднішні школярі. Наше майбутнє і майбутнє країни залежить від вашого вибору та нашої підтримки», - зауважила виконуюча обов’язки директора Херсонського міського центру зайнятості Світлана Ширяєва.