29.09.2016 | 18:02

Херсонщина є одним із учасників Конкурсу з підтримки розвитку об’єднаних громад України від програми DOBRE. За умовами Проекту буде обрано 25 Об’єднаних Територіальних Громад в Україні для участі в першій черзі конкурсу.

Всі партнери Проекту DOBRE підтримуватимуть кожну із обраних громад в процесі стратегічного планування за ініціативи громад, результатом якого стане створення та фінансування проектів місцевого економічного розвитку, в т.ч. створення нових робочих місць, державно-правових партнерств, покращення надання послуг, краще управління державними фінансами.

Обласний центр зайнятості активно долучився до роботи в частині реалізації Проекту на Херсонщині.

Протягом тижня директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов особисто зустрівся з головами сільських та селищних рад - Олександром Лейбзоном, головою Музиківської сільської ради; Володимиром Зінчуком, головою Каланчацької селищної ради; Сергієм Хільченко, головою Хрестівської сільської ради, та Віталієм Свінціцьким, головою Асканійської селищної ради.

Під час робочих зустрічей обговорювалося питання щодо участі сільських та селищних рад, як Об’єднаних Територіальних Громад, що мають заплановані місцеві вибори, в Конкурсі від програми DOBRE.

Директор центру зайнятості звернув увагу керівників влади на важливий акцент для участі у Проекті - створення постійних нових робочих місць, в т.ч. з охорони громадського порядку. Є.Єрашов підкреслив роль обласної служби зайнятості в частині укомплектування вільних робочих місць з числа безробітних осіб.

Також в ході робочої зустрічі були обговорені питання щодо підбору робітничих кадрів з числа безробітних області, в тому числі й на перспективну потребу до роботодавців, які ведуть свою виробничу діяльність на територіях громад. Обговорювалося питання можливості професійного навчання претендентів.

Зустрічі пройшли в дусі конструктиву та взаєморозуміння. Співразмовники підкреслили актуальність Проекту та готовність до перемоги.