08.08.2016 | 11:04

25 липня стартував спільний проект Державної служби зайнятості з компанією «Фокстрот» щодо підбору персоналу. Проект «Тижні Фокстрот» включає цілу низку заходів, спрямованих на укомплектування вакансій магазинів по всій країні. Заходи будуть проведені одночасно у 93 містах України з 25 липня по 15 серпня.

До участі у проекті долучилася і Херсонська обласна служба зайнятості. Завдяки спільним заходам, що організовують служба зайнятості та компанія «Фокстрот», безробітні Херсона та Нової Каховки мають можливість отримати престижну роботу.

04 серпня 2016 року на замовлення ТОВ «САВ-Дістрибьюшн» групи компанії «Фокстрот» Херсонський міський центр зайнятості організував міні-ярмарок вакансій для 25 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

Дмитрій Меліхов, заступник директора підприємства, розповів присутнім про існуючі вакансії, умови праці, обов’язки працівників, рівень заробітної плати та графік роботи. Під час розмови йшлося про вакансії касиру торгівельного залу, продавця-консультанта, товарознавця, комірника та вантажника.

«Ми віддаємо перевагу енергійним, цілеспрямованим, наполегливим робітникам, налаштованим на постійне самовдосконалення. Відкритим до змін та спілкування, з духом взаємної підтримки, змагання та конкуренції, - наголосив Д. Меліхов, - На підприємстві є можливість кар’єрного зростання, всебічна підтримка та заохочення до самонавчання і самовдосконалення працівників – це реальні додаткові стимули, що приваблюють до роботи в компанії співробітників у сфері продажу. Провідними цінностями компанії є налагодження командної роботи, сприяння професійному розвитку працівників».

05 серпня відбулася зустріч безпосередньо на підприємстві. Господарі ТОВ «САВ-Дістрибьюшн» групи компанії «Фокстрот» привітно зустріли шукачів роботи. Для майбутніх фахівців була організована екскурсія торгівельним залом та підсобними приміщеннями, де учасники заходу могли «очима» робітника компанії побачити весь робітничий ланцюжок.

Остаточне вирішення питання працевлаштування залишається за шукачами роботи.

 

* Довідково

Відповідні заходи щодо підбору персоналу для компанії «Фокстрот» відбудуться 15 серпня 2016 року у м. Нова Каховка (тел. для довідок (05549) 70223,72235, Новокаховський МЦЗ)