02.08.2016 | 10:41

 

На ім’я директора Херсонського обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова та директора Херсонського міського центру зайнятості Надії Дубовик надійшов лист з подякою від генерального директора ТОВ «СМАРТ-МЕРИТАЙМ ГРУПП» Василя Федіна.

«Вдячні вам за проведену роботу з організації професійного навчання за направленням служби зайнятості (з серпня 2015 року по травень 2016 року) за вакансіями ТОВ «СМГ», - йдеться у листі.

До відома:

За період з серпня 2015 року по травень 2016 року Херсонським обласним центром зайнятості були укладені договори на професійне навчання безробітних з Державним навчальним закладом «Херсонський професійний суднобудівний ліцей» саме під конкретне замовлення роботодавця ТОВ «СМГ» за наступними професіями: складальник корпусів металевих суден (8 осіб) та електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах (2 особи).

Разом з тим, у зв'язку із збереженням кваліфікованих кадрів на підприємстві, керівник ТОВ «СМГ» звернувся до керівника обласної служби зайнятості з проханням організувати професійне навчання безробітних за професіями: складальник корпусів металевих суден, складальник-добудовник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах для подальшого працевлаштування на підприємстві.

         Спец заказ роботодавця буде виконуватися відповідно до Плану спільних дій та заходів щодо підвищення ефективності забезпечення робітничими кадрами ТОВ "СМАРТ-МЕРІТАЙМ ГРУП" на 2015-2016 роки, що був підписаний між Херсонським обласним центром зайнятості та ТОВ «СМГ» у 2015 році.

         «Саме своєчасний та якісний підбір кадрів на вимогу роботодавця і є своєрідним показником у роботі служби зайнятості. Адже взаєморозуміння, налагоджені взаємовідносини з роботодавцями допомагають розв’язанню основного завдання служби зайнятості – сприянню працевлаштуванню безробітних клієнтів», - підкреслив Євгеній Єрашов.

 

*Довідково:

SMG поєднує два найбільших суднобудівних підприємства України - Херсонський суднобудівний завод і Чорноморський суднобудівний завод. Основними видами діяльності Smart Maritime Group є суднобудування, судноремонт і модернізація судів, машинобудування  та портова діяльність.

Співпраця обласної служби зайнятості із Херсонським суднобудівним заводом триває багато років. Багато спільних заходів для працевлаштування працездатних громадян було проведено та досягнуті певні результати. Ще у 2008 році директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов на 19 сесії Херсонської міської ради V скликання вручив відзнаку Державного центру зайнятості «За співпрацю» генеральному директору Відкритого акціонерного товариства «Херсонський суднобудівний завод» Василю Федіну.