13.05.2016 | 15:22

12 травня команда Скадовського району взяла участь в урочистому відкритті обласного інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра» у Херсонському державному аграрному університеті. Відбулась робота в групах, отримано завдання. Після закінчення основного заходу нами була проведена цікава та корисна робота, адже ще до поїздки до Херсону, учасники вже були готові дізнаватись нове про наш улюблений Скадовськ.

Команда дякує першому заступнику голови Скадовської районної державної адміністрації Сергію Павленку за підтримку наших задумів та за популяризацію розвитку туризму та краєзнавства у нашому місті. За сприяння першого заступника голови члени нашої команди та їх куратори вже 12 травня мали можливість познайомитись з Мариною Тарасовою - членом національної спілки журналістів України та членом національної спілки краєзнавців при інституті історії України. Марина Борисівна розповіла про історію Скадовського району, організувала зустріч із завідуючою бібліотеки державного архіву Алою Скакуновою, яка ознайомила нас з книгою метричних записів народження, шлюбу та поховання за 1906 рік.

За такої підтримки наша команда докладе усіх зусиль, щоб результати досліджень стали важливою складовою привабливості нашого міста для мільйонів туристів.