13.09.2021 | 13:50

 Конституція України гарантує кожному громадянину право на працю, яку він вільно обирає, на яку вільно погоджується.

Звісно мова йде про легальне працевлаштування, адже легальне працевлаштування забезпечує гідні і безпечні умови праці, достойну заробітну плату, соціальний захист та добробут громадян.

Тільки офіційне працевлаштування пропонує шукачам роботи Херсонська обласна служба зайнятості, база вакансій якої містить пропозиції з різними характерами та умовами роботи: постійні, тимчасові, сезонні, є з наданням житла в межах області та по Україні…

Обрати роботу своєї мрії будь-то за місцем проживання чи у інших куточках країни, - вибір тільки за вами!

Свій професійний вибір зробила Анастасія Васильєва.

Молода дівчина Анастасія Васильєва, звернулася до Голопристанського міськрайонного центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні.

Від кар’єрного радника дівчина дізналась про можливість отримати професію «кухар» в ДНЗ «Херсонський центр професійно-технічної освіти ДСЗ» аби швидше знайти роботу, яка користується попитом на ринку праці.

Не вагаючись Анастасія дала згоду. А після успішного закінчення навчання перед дівчиною постало питання працевлаштування.

У селі Олександрівка, де мешкала дівчина, перспективи знайти роботу невеликі. Тож, досвідчений кар’єрний радник запропонував дівчині змінити місце проживання та спробувати себе на вакантній посаді кухаря в ДП «Санаторій «Гопри» ПРАТ «Укрпрофоздоровниця», що знаходиться в м. Гола Пристань.

Анастасія Васильєва погодилася на переїзд та після успішної співбесіди була працевлаштована на підприємство. Дівчина радіє стабільній роботі та позитивним змінам у житті.